Srkn

2.Nesil Mazda 3 Jant ve Kaliperlerimi Boyattım

çok güzel olmuş,  jant göbeği bi ton açık kalmış sanki..

bizim de boya fırını var..  isteyen olursa yardımcı olabilirim.  

Not : biraz zahmetli oluyor ama , toz boya attıktan 1 gün sonra toz vernik atılıp tekrar fırına girerse, çok parlak ve sağlam oluyor. o verniği yırtmadan boya da çizilmiyor.. 

s.halilduru bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok güzel olmuş,  jant göbeği bi ton açık kalmış sanki..

bizim de boya fırını var..  isteyen olursa yardımcı olabilirim.  

Not : biraz zahmetli oluyor ama , toz boya attıktan 1 gün sonra toz vernik atılıp tekrar fırına girerse, çok parlak ve sağlam oluyor. o verniği yırtmadan boya da çizilmiyor.. 

Teşekkürler.Jant göbeklerini zaten boyatmadım çok kapatmasın jantı diye,yarın tekrardan jantlara pasta geçilecek ufak tefek pürüzleri alınacak. 

Güzel olmuş abi güle güle eskit.

Gel ali'm senin jantlarada yapalım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında güzel fikir fakat buna yapmak benim araca mantıklımı konuşmamız lazım. :) Degişme aşamasında olan bir araç :) fakat güzel olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok güzel olmuş güle güle eskitin. Tam da aklımda olan ama bir türlü yapamadıgım bir uygulama.

jant rengi harika bir kodu varmı? benımde ıstediğim renk gun metal bir ton koyusu nasıl olur acaba..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok güzel olmuş, güle güle kullanın. herkesin aklında olduğu gibi benimde aklımda ama hangi renk derken hep erteliyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Öncelikle tüm Mazda Evo çalışanlarına sonsuz teşekkürler.. 

Ufak tefek değişiklikler güzeldir diyerek başladık işe.Aracı lifte aldıktan sonra jantları teslim ettim ve 2.günün sonunda teslim aldım.gun metal'in orta tonlarında..Jantlar geldikten sonrada bugün kaliperleri komple söküp hidolik sıvısını komple boşalttık,özel yaptırdığım 630 dereceye kadar dayanıklı kaliper boyası ile tüm kaliperleri 3 kat olacak şekilde bir güzel boyadık ve sonuç..  

hayırlı olsun serkan abi güle güle kullanman dileğimle 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan Serkan'cım. Aracı satmıyorsun sanırım, binmeye devam mı ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abartılı olmayan güzel bir uygulama olmuş ve yakışmış. Güle güle kullanın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gerçekten güzel bir uygulama olmuş. Sonuç da harika güzel günlerde kullanmak nasip olur İNŞALLAH.. Uygulama ile ilgili maliyeti hakkında bilgi verebilir misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu jant renk kodunu öğrenebilir miyiz acaba? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.