Jump to content

2.Nesil Mazda 3 Jant ve Kaliperlerimi Boyattım

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Öncelikle tüm Mazda Evo çalışanlarına sonsuz teşekkürler.. 

Ufak tefek değişiklikler güzeldir diyerek başladık işe.Aracı lifte aldıktan sonra jantları teslim ettim ve 2.günün sonunda teslim aldım.gun metal'in orta tonlarında..Jantlar geldikten sonrada bugün kaliperleri komple söküp hidolik sıvısını komple boşalttık,özel yaptırdığım 630 dereceye kadar dayanıklı kaliper boyası ile tüm kaliperleri 3 kat olacak şekilde bir güzel boyadık ve sonuç..  

Por83v.jpg

gAWdlL.jpg

qlW6q3.jpg

XoXVWo.jpg

b2Gq8Y.jpg

d2GQjZ.jpg

5kQP9M.jpg

Aqk427.jpg

0kBvVD.jpg

J4lRLq.jpg

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok güzel olmuş,  jant göbeği bi ton açık kalmış sanki..

bizim de boya fırını var..  isteyen olursa yardımcı olabilirim.  

Not : biraz zahmetli oluyor ama , toz boya attıktan 1 gün sonra toz vernik atılıp tekrar fırına girerse, çok parlak ve sağlam oluyor. o verniği yırtmadan boya da çizilmiyor.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok güzel olmuş,  jant göbeği bi ton açık kalmış sanki..

bizim de boya fırını var..  isteyen olursa yardımcı olabilirim.  

Not : biraz zahmetli oluyor ama , toz boya attıktan 1 gün sonra toz vernik atılıp tekrar fırına girerse, çok parlak ve sağlam oluyor. o verniği yırtmadan boya da çizilmiyor.. 

Teşekkürler.Jant göbeklerini zaten boyatmadım çok kapatmasın jantı diye,yarın tekrardan jantlara pasta geçilecek ufak tefek pürüzleri alınacak. 

Güzel olmuş abi güle güle eskit.

Gel ali'm senin jantlarada yapalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok güzel olmuş güle güle eskitin. Tam da aklımda olan ama bir türlü yapamadıgım bir uygulama.

jant rengi harika bir kodu varmı? benımde ıstediğim renk gun metal bir ton koyusu nasıl olur acaba..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Öncelikle tüm Mazda Evo çalışanlarına sonsuz teşekkürler.. 

Ufak tefek değişiklikler güzeldir diyerek başladık işe.Aracı lifte aldıktan sonra jantları teslim ettim ve 2.günün sonunda teslim aldım.gun metal'in orta tonlarında..Jantlar geldikten sonrada bugün kaliperleri komple söküp hidolik sıvısını komple boşalttık,özel yaptırdığım 630 dereceye kadar dayanıklı kaliper boyası ile tüm kaliperleri 3 kat olacak şekilde bir güzel boyadık ve sonuç..  

hayırlı olsun serkan abi güle güle kullanman dileğimle 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Gerçekten güzel bir uygulama olmuş. Sonuç da harika güzel günlerde kullanmak nasip olur İNŞALLAH.. Uygulama ile ilgili maliyeti hakkında bilgi verebilir misiniz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...