cemkorkut

Ankara Plasti Dip Tavsiyesi

Ankara'da PlastiDip uygulaması yapan tavsiye edeceğiniz bir yer var mı?

Arabanın 5 yerine mat siyah uygulamasının tekrar yapılması gerekiyor. Benden kaynaklanan sürtmelerden ötürü soyulmalar var.

Lokal tamir mümkün sanırım. Bu uygulamayı yapan tavsiye edeceğiniz ustalar varsa bilgi verirseniz sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim bildiğim ankarada en iyi bu işi yapan yer "özel renk iş sem otomotiv" dir 

0312 354 03 26 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim bildiğim ankarada en iyi bu işi yapan yer "özel renk iş sem otomotiv" dir 

0312 354 03 26 

çok teşekkür ederim.

oguzhan89 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu plasti dip uygulaması nedir arkadaşlar vahşi batıda olan katran ve tüy uygulamasının bir versiyonu mu sanırım bundan tüy olmuyor ama

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sıvı şekilde uygulayıp esnek kaplama tarzı bi malzemeye dönüşen kimyasal internette çok örnek var ben şimdilik vitese uyguladım 3 gündür herhangi bir kusuru olmadı bşraz daha kullanım sonucunda başarılı görürsem torpido vs komple uygulayacagım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sıvı şekilde uygulayıp esnek kaplama tarzı bi malzemeye dönüşen kimyasal internette çok örnek var ben şimdilik vitese uyguladım 3 gündür herhangi bir kusuru olmadı bşraz daha kullanım sonucunda başarılı görürsem torpido vs komple uygulayacagım

Benim araba komple PlastiDip kaplı. Mat siyah. Çok hoşuma gidiyor ama ilk arabam olması sebebiyle acemiklerden kaynaklı 4 5 yerde sürtünce kalktı. Plastik ince bir kaplama ama orijinal boyayı koruduğu ve şık göründüğü için tercih sebebi bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben uyguladim vites topuzuna siyah renk 4 kat 1 haftada soyulma yaptı birde iyisini aldım açıkçası ben pek performans alamadım iyice içime sinse anlasam kalitesini komple boyayi korusun diye uygulatabilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.