Canuck

Mazda Servis Bultenleri (TSB)

Emeğinize sağlık. Takibe alınası bir konu olmuş. Bir sıkıntı yaşandığında başvurulabilecek bir döküman.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Harika, ihtiyacı olanların çok işine yarayacaktır. elinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

02-004/15: Kasislerden gecerken vurma sesi gelmesi 

Bu durumdan ben de muzdaribim ama bu bültenindekileri harfiyen uygulayacak servis bulamam heralde Türkiye'de, sallapati yaparlar. Azıcık ses gelmesi sanırım daha iyi... 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yukarida "02-004/15" no'lu bultenin Turkce'sini Mazdaci 1990 uyemiz elde etmis. Yukaridaki Google Drive klasorune ekledim (dosya ismi R010/15A)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Buradan sanırım benzin deposunda tahmini 8-10 LT yakıt olamsına rağmen neden depo boş görünüyor sorusununda cevabını bulduk. Benim anladığım aslında sorun araçta değilde kullandığımız kalitesiz yakıtta.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23.09.2015 at 11:21, emrahe :

02-004/15: Kasislerden gecerken vurma sesi gelmesi 

Bu durumdan ben de muzdaribim ama bu bültenindekileri harfiyen uygulayacak servis bulamam heralde Türkiye'de, sallapati yaparlar. Azıcık ses gelmesi sanırım daha iyi... 

Bu sorunu çözdünüz mü. Benim arka taraftan geliyor ses

Bu sorunu çözdünüz mü. Benim aracın arka tarafında geliyor bu ses

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

direksiyon tam sola çevriliyken gelen ses ve ön torpidodan gelen tuhaf ses sorunu benimkinde var. acaba türkiye'deki servisler bu bültenlere hakimler midir? bilgisi olan var mı?

selamlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 3/1/2016 at 2:59 PM, Adanus01 said:

Bu sorunu çözdünüz mü. Benim aracın arka tarafında geliyor bu ses

Hayır daha baktırmadım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Bazı servis bültenlerine bakıyorum açıklanan sorun bendekiyle aynı fakat o bültendeki yazan VIN kodları benim aracımla uyuşmuyorlar...

Böylelikle servis itiraz edebilir garantiden sorun gidermek için diye düşünüyorum....

Varmıdır konuyla ilgili yorumu olan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Merhabalar,

Bazı servis bültenlerine bakıyorum açıklanan sorun bendekiyle aynı fakat o bültendeki yazan VIN kodları benim aracımla uyuşmuyorlar...

Böylelikle servis itiraz edebilir garantiden sorun gidermek için diye düşünüyorum....

Varmıdır konuyla ilgili yorumu olan...

Yeni bülten gelmiş yayınlanmamış olabilir. Bendeki sorun içinde (yakıt filtre tapası) bülten yoktu sonradan geldi.

Siz servise bilgi verin. Mazda değerlendiriyor hepsini

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla Kievdeki servisler pek bülten işini sevmiyorlar... Sorunu anlatıyorsunuz bülteni bile gösteriyorsunuz ama kendi kafalarına göre takılıyorlar...

Benim ön kolonlardan gelen çıt çıt sesi için bülteni gösterdim sesi dinlettim geçen gün aradılar isterseniz parasıyla yapalım dediler...

Bende Ukrayna mazdaya resmi yazıyla şikayet edecem bu servis ilgilenmiyor diye hatta yazıya bende olan sorunlarıda eklicem bülteniyle birlikte bakalım ne cevap verecekler... Ukraynada böyle resmi yazılı olduğu zaman tutuşuyorlar hemen....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orada bize çok benziyor anlaşılan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.