apo02

Mazda 121 1992 Model Alacağım

abiler ustalar ehliyeti henuz yeni aldim uzun suredir hastalagim ola e36 e34 e30 318 320 325 modellere cok baktim acikcasi uzun arastirmalarim sonucu bir japon harikasi mazdadan saglam olmadigini gordum olu butcem 5 10 bin lira arasi az yakan tamir tamirhane gezdirmicek bir arac ariyorum uzun suredir arastiyorum konuyu dogru yeremi actim bilmiyorum ama mazda 121 ler konuda yok anlasilan

oncellikle neden 121 derseniz ilk acrmiligim olacak araba durusu kasasi ufak bir arac bende cok buyuk istemiyordum zaten 1.3 motor lpgli yakiti kokladigini okudum 15 kurus gibi dusuk yakit veriyormus gel gelelim yasimiz 18 tum ustalarin gectigi bir yas kani deli aktigi bir yas kullandigim araclarinsurek 5 6 devirde attirim vitesi beni tatmin ediyor 2.3 bin devirler bisiklet gibi

bu aracin motor omru ileriye donuk sorunlarbi servisten servise mi giderim motor parcalari sanzimani olsun aksi olsun genel olarak ic konforu olsun genel bi tum ustalarimizdan zahmet olmazsa birer yorumcuk alabilirmiyim cok memnun edersiniz beni benim canimi sikarmi bu 121 piyasada hic gorulmeyen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yedek parça konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsin. Mazda 323'e yönel bence.

ismail1903 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mehmet hocam yetkili servislerindede bulunmuyormu onemli olan bu sanayiden alip bi tamir yerine 50 10 verip servisinde degistiremiyomuyuz acikcasi onemli olan sorun cikartirmi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

23 yaşında araç  323 veya 626 kadar satılmamış. Servislerde yedek parçasının olacağını pek düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

o o ustad kurt dustu simdi icime bmwden volvodan vazgectim tam dedim mazda :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki 7 8 lirayi gecmicek ne tavsiye edersiniz abicim mazdalardan donananimlisi en sorun yasatmicak bizde vardi 5 sene bindimtete bi aorun cikarmadi tavsiye ederim diyen yokmu binicegim en fazla 3 sene

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki 7 8 lirayi gecmicek ne tavsiye edersiniz abicim mazdalardan donananimlisi en sorun yasatmicak bizde vardi 5 sene bindimtete bi aorun cikarmadi tavsiye ederim diyen yokmu binicegim en fazla 3 sene

Dedim ya parça konusunda sıkıntı yaşamayacağın, o fiyatlara bir Mazda 323 bulabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

peki usta 323 serilerono pek bolmiyorum uygun donanimli hangisone bakabilirim ve yakitta yormicak bir arac

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

90 91 modellere bakabilirsin HB olsun. Farları açılıp kapananlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

siz mazda sahibisiniz sayin mehmet bey kisaca mazda vok kisa ozet vok merakim var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.