Jump to content

2003 Mazda 6 2.0i TE Sis Farı Parça Sorunu

yasarmazda6
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese Merhaba;

2003 model Mazda 6 2.0i TE modeli aracıma yaklaşık 2 aydır uygun sis farı bulamıyorum. Mazda servisine şasi numarasını verdiğimde sis farı yerine kapak gözüktüğünü söylüyorlar, fakat aracımda far kolundan yönetebildiğim sis farı takılı ve ben orijinal olduğunu düşünüyorum. Ben aracı satın alırken de öyleydi , ve internette Mazda 6 2.0 i TE modelini arattığımda benim aracın aynı tamponuna sahip araç fotoğrafları görebiliyorum. Aliexpress'te bir kaç yerde aradım fakat bulamadım ,yedek parça konusunda ciddi sıkıntı yaşıyorum.

Konu ile ilgili tecrübesi olan bilgilerini paylaşabilir mi?

Aracım fotoğraftaki aracın aynısı ve diğer fotoğraflar da sol sağlam olan, sağ zarar gördüğü için kırılan tamponumdaki boş sis farı yuvası.

Şimdiden teşekkürler;

İyi akşamlar;

post-10373-0-24868700-1444150204_thumb.j

post-10373-0-11380300-1444150458_thumb.j

post-10373-0-90382200-1444150462_thumb.j

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Eğer acelesi yoksa ben Size yardimci olmaya çalışırım.

Merhaba;

Çok memnun olurum.

İnternet üzerinden 2003 mazda 6 sis farı adı altında 2 farklı parça getirttim, 2 si de uymadı. Servis de normalde bu modellerde kapak olduğunu belirttiği için yardımcı olamayız dedi.

Şimdiden çok teşekkürler;

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araçlarda orjinal sis farı, far grubunun içinde, sinyal ile uzun far bölümünün arasındaki yyuvarlak boşluktadir.

Bu bboşluğa sis farı modülü takılır ve ampul patladığında, modül olarak değiştirilir.

Sizin tampon, özel veya orjinal değil , sis farı kesin orjinal deil. Ama Alibaba dan rahatlıkla bulabilmeniz lazim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu araçlarda orjinal sis farı, far grubunun içinde, sinyal ile uzun far bölümünün arasındaki yyuvarlak boşluktadir.

Bu bboşluğa sis farı modülü takılır ve ampul patladığında, modül olarak değiştirilir.

Sizin tampon, özel veya orjinal değil , sis farı kesin orjinal deil. Ama Alibaba dan rahatlıkla bulabilmeniz lazim.

Merhabalar;

Benim aracımda da tam belirttiğiniz gibi far grubunun içerisinde sinyal ile uzun far bölümünün arasındaki yuvarlak boşlukta yer almakta.

Bahsettiğiniz tuşlu/kablolu bir şekilde aliexpress'ten sipariş vermiştim zaten uygun olmadığı için geri gönderdim.

İlk iletimde yazdığım gibi ben aracı aldığımda sis farı takılıydı , kontrolünü de farı kontrol ettiğim kumandadan sağlayabildiğim ve sisleri yaktığımda da göstergelerde sis farı işaretini görebildiğim için orjinal olduğu düşüncesine kapıldım.

post-10373-0-40272300-1444165955_thumb.j

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...