Guest maz14

En Güzel Mazda

Bu konuda 102 ileti var

arkadaşlar böyle bir yarışma düzenlesek diyorum,sitenin en güzel Mazdasını seçelim aramızda...hatta kazanana da ufak bir hediye de verebiliriz...ne dersiniz hoş olmaz mı  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hediye anca online olabilir galiba.. Normal fiziksel bir hediye Toplantı yapmak anlamına gelir ve bu istanbul için bir imkansızlık gibi :tey:

Bu 1. nin izmirden çıkacağı anlamına geliyormuş gibi  :)

Ben herkesin arabasını tam görmedim ama Oyum Helin ablaya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neden canım herkes toplanır bi araba parçası alırız,kazanana veririz...güzel olur bence  8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En güzel arabaya extra yeni parça bilmiyorum ne kadar doğru. Bence en güzel arabaya sahip olan herkese yemek ısmarlasın :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En güzel arabaya extra yeni parça bilmiyorum ne kadar doğru. Bence en güzel arabaya sahip olan herkese yemek ısmarlasın :o

yav Uygar,atıyorum paspas alırsın arabaya bişey alırsın...bu o arabanın güzelliğine ne derece etki edebilir ki

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ya durup dururken masrafa sokacaksın şimdi beni ;D.Jant.yay,film,far,lastik,egsoz.Ohoooooo ben yokum :D :D

Ama var olanlar arasında her nekadar siyah sevmesemde Biran abnin araba oyumu kullanırdım.Sedan olsun bizim olsun :tey: :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

AAaaa evet biran abinin araba da çok güzel  ;D

Yaa benim kafam karıştı Benim bildiğim en güzel mazda hangisi yaa  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ohooo zaten böyle sedan&hb muhabbetine dönecekse konu hiç yapmayalım...objektiflik nerde kaldı  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kusura bakma bu konuda objektif olmamı bekleme  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

neyse vazgeçelim o zaman,halbuki çok hoş olurdu bence  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim oyumda Biran Abi ye giderdi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

En güzel araba herkesin kendi arabasıdır bence.Kipri yavrusunu pamuğum diye severmiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi neden kavga çıksın anlamadım ki...format değişik olur diye düşünmüştüm ben...şöyle ki sadece katılmak isteyenler katılacak,katılanlar da aracın en son haliyle fotolarını çekip koyacak ve sitenin beğenisine sunacak...oylama için son bir tarih belirlenecek,o tarih ve saatte en çok oy almış üye birinci sayılacak...ve ortak karar vereceğimiz hediyeyi kazanacak...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tamam o zaman adayları görelim, güç sahipleri anket ekler elbet....

Benim İzmir'den iki adayım var şimdilik, Zibidi Gonzales ve Kırmızı Şimşek....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi önce katılmak isteyenler elini kaldırsın, ona göre anket ekleyelim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaten arabalar belli .En fazla 4 araba çıkar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zaten arabalar belli .En fazla 4 araba çıkar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.