Guest Mazda Club TR

Boya koruma ve bakımı için en iyi tercih ?

Bu konuda 167 ileti var

arkadaşlar bugün zeibart merter i aradım... yaptıracaklarımı saydım ve bir fiyat aldım bu fiyatı şimdi sizlere söyleyeceğim ve fikirlerinizi bekliyorum... pahalı ucuz - zeibart merter iyidir iyi değildir... şu ustaya yaptır vs...

yapıalcaklar...

Renkli Cam Filmi - 2 Numara... 3 numaradan tırsıom polisle başım belaya girer diye...

Kaput Filmi

Extreme boya koruma ve parlatma

Alt ses izolasyonu

Anti bakteriyel iç bakım koruma

fiyat 1000 ytl...

alt ses izolasyonunu almazsam fiyat 800 ytl...

nedir fikriniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cam fimi komple mi yoka arka camla arka yolcu camları mı??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen de zeibarta girmiştin yakında dimi irfan...

sen hangilerini yaptırdın ve kaça çıktın zeibartan bi söler misin rica etsem...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

film komple... ama öne yapsam mı yapmasam mı onu düşünüom... gece görüşü engellemesin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1000 Ytl iyi para yani genel olarak az bir para değil.Sana uygunsa şimdiden hayırlı olsun.Ben olsam alt ses izolasyonu ve anti bakteriyel olayına hiç girmem.Boya korumayıda yaza doğru yapardım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim komple cam filmi 3 numara(sanıyosam fiyat olarak degişmiyodu bişey numaradan numaraya), ultra boya koruma.. bu ikisi 600 tuttu.. eşantiyondan motor yıkama yapıp içinede şöle bi çeki düzen verdiler..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

su itici yaptır derim bide, bende bi ara ugrayıp yaptıracam.. en fazla 50ytl bişeydir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

boya koruma neden yaza doğru şimdi yapmak daha mantıklı değil mi aracı kış şartlarından biraz olsun koruyabilmek adına...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

boya koruma neden yaza doğru şimdi yapmak daha mantıklı değil mi aracı kış şartlarından biraz olsun koruyabilmek adına...

Şahsen oto yıkamanın daha çok zarar verdiğini düşünüyorum.Yazın ben daha çok yıkatıyorum arabayı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

murat abi bu boya koruma dedikleri şey öle 6 ayda kalkıo mu ki araba üstünden...

şimdi yaptırınca aracın üstünden soyulacak mı yani yaza kadar...

ben öle bilmiom (yanlış bilio da olabilirim) yazında zati duracağına göre yıkamalardan da etkilenmez kanımca... yannış mıyım acaba ... bu konularda fazla bilgim yoktur siz bi ses edin bana...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

farketmez yaf istediginiz zaman yapın.. 1 yapıyosunuz sonra her yıl cuzi (tam olarak ne kadar bilmiyorum ama öle diyolar :D ) bi ücret karsılıgında yeniliyolar..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok bişey olmaz 6 ayda, 1 yıl garantisi var zaten.. yalnız garantininde bazı şartları var pek abartmamak lazım o yüzden.. normal kullanımla 1 yıl basın agrımaz..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

murat abi bu boya koruma dedikleri şey öle 6 ayda kalkıo mu ki araba üstünden...

şimdi yaptırınca aracın üstünden soyulacak mı yani yaza kadar...

ben öle bilmiom (yanlış bilio da olabilirim) yazında zati duracağına göre yıkamalardan da etkilenmez kanımca... yannış mıyım acaba ... bu konularda fazla bilgim yoktur siz bi ses edin bana...

Sen istediğin zaman yap.Yazının başında 1000 YTL iyi para dedim.Ben olsaydım diye başladım yazıya.1000 Ytl bir kerede cebinden çıkmasın diye yazdım.Sen müsaitsen şimdiden hayırlı olsun  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

su ıc korumanın ayrı fıyatı varmı sende ya

yok baba yarı fiyat... toptan fiyat aldım... paketmiş bu uygulamalar öle fiyat verdi...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eet öle bişeyde var, paketteki ürün sayısı arttıkca indirimide artıyor işin..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güneş yağmurdan daha fazla zarar veriyor boyaya...

Bak buda doğru

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.