Jump to content

Mazda 121 Hararet Saati

ATYD
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda 121 olarak heat indicator bulamadım. Resmini eklemeniz mümkün müdür acaba? Başka bir aracın hararet göstergesi uyum sağlar mı bir bakmak lazım. 121 in parçalarını bulmak biraz zor olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sanki şu sayfadaki gibi görünüyor, 55-491D kodlu parça

http://semref.com/parts/121/AEDA03/Y3/5540/

BD22841.GIF

Yalnız iki tipi var. Bağımsız fren lambası, kombine fren lambası diye. Buna göre parça numarası değişiyor. Aracı bilmediğim için senin araca hangisi uyar bilemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Önce hangi parça olduğuna karar vermek gerek. Hangisi olduğuna karar verebilirsen parça numarasından arayabilirsin.

Part Number Qty. Specifications Price
D06155491 1 W/O TACHO.INDEPENDENT BRAKE L.  
DB0355491 1 W/O TACHO.,COMBINED BRAKE LAMP € 68,45 
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 dakika önce, Dagiki :

Dostum bu brake lamp el freniyle alakali olmsi lazim. Bnm arabada el freni lambasıyla bağlantılı o gosterge. 

Yani el frenini çekince bu gösterge içinde bir lamba yanıyor doğru anlıyorum değil mi ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

22 dakika önce, Dagiki :

Sayın kurucum. Bu siteden alışveriş mümkün mü? Yada nasil yapılıyor bana pek alışveriş sitesi gibi gelmedi de

Yok o site sadece bilgi amaçlı. Alışveriş için parça kodundan arama yapman gerekecek veya çıkmacılardan araman.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

121 min hareret göstergesini yaptırdım izmirde özotokilometre yetkili servis baya uğraştılar çünkü bu parcayı bulmak çok zor olduğu için.gösterge üstünde baya oynama yapılmış benzin göstergesiyle hararetin yerini değiştirmişler falan neyse haloldu.orayı tavsiye ederim ihtiyacı olan arkadaşlara.170 tl ye mal oldu bana.iyi günler herkese

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...