Jump to content

Mazda Taiki Concept

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Mazda TAiki konseptini duyurmuş.. Tokyo otomobil fuarında görücüye çıkacak. yeni nesil Rotary motor varmış

(rotary engine 16x). Araçta daha önceki konseptlerde görülen akıcı tasarım devam ettirilmiş..

2007-Mazda-Taiki-Concept-manu-03-800.jpg

2007-Mazda-Taiki-Concept-manu-01-800.jpg

2007-Mazda-Taiki-Concept-manu-02-800.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

4

• MuRDoC_111

4

• Uygar

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

jantları alsak sadece araba kalsa mermerler ne der acaba :) arabanın fıyatı 100 mılyarsa 60 mılyar jantına ıserler rx8 jantı koycaktım sordumda 8 mılyar demıslerdı ordan bılıom :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yalan yok hosuma gitti benim :) sonucta konsept yani bu, konsept deyincede önemli olan sıradısı tasarımlar kullanmak.. sadece arka tekerlerin durumunu yadırgadı biraz gözüm onun dısında kullanılan cizgiler falan hatları itibariyle gayet güzel ve sıradısı geldi gözüme..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hah bora abi gelmişken soruym :D

bizim bi arkadaş "ya şöyle ucuz bi dizel araba alsak astra felan onun turboyu söküp yerine kamyon turbosu taksak ne olur" diyordu.. Ne olur ? sırf HP gücü arttırmak için.. Bence yanında birtakım değişikliklerde yapmak gerekecektir :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pravo irfan..  :clap: :clap:

bak yaa.. olum beni niye beklionki begendigini sölemek için :D nasıl çıgır açacan ilerde, eger kendi dogruların toplumun genel görüslerinden ayrı kacıyosa sineye cekmeyecen, inandıysan savunacan sonuna kadar.. kaydet bunuda taslaklara :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben beğenmedim demedim ki.. ;D hem ben çok savundum Megane ı infinitiyi maximayı  :tey: ama biri ne derse onu diyo ötekiler bu sitede  ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...