Jump to content

RX-8 Motor Revizyon Yenileme Servisi Arma Garage

Ekrem Usta RX-8
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1 saat önce, SweepeR :

21 Nisan :D

1 saat önce, Burak :

Bu bence geçerli bir delil değil :D @SweepeR Sen neredesin ? :D 

Bu sayılmaz dimi @Burak abi. Bakım için değil ziyaret için gidilmesi lazımdı. :D:geyik:

Not: İyi çamura yattığımın farkındayım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

52 dakika önce, İlhan :

Bu sayılmaz dimi @Burak abi. Bakım için değil ziyaret için gidilmesi lazımdı. :D:geyik:

Not: İyi çamura yattığımın farkındayım. :)

Bak o yönden hiç düşünmemiştim, tabii canım bakım için gidilen sayılmaz :D 

Full Çamur Mode On :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bi organizasyon yapalım ,hafta sonu mangal yakalım.mekanımız müsait  .tüm arkadaşlar davetlimiz olsun.burak bey sanırım bu işi en iyi siz çözersiniz 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynen mangal yapalım dedim ama nasıl bir araya geliceez anlamadım. burak bey öncülük ederse sevinirim,hatta seviniriz;D

(bigsexy )  Arif kardeşim hoş geldin sefa geldin ,tüm arkadaşlara kapım açık ,çayımız kahvemiz yemeğimiz bol çok şükür. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Ekrem Usta RX-8 :

aynen mangal yapalım dedim ama nasıl bir araya geliceez anlamadım. burak bey öncülük ederse sevinirim,hatta seviniriz;D

(bigsexy )  Arif kardeşim hoş geldin sefa geldin ,tüm arkadaşlara kapım açık ,çayımız kahvemiz yemeğimiz bol çok şükür. 

Eyvallah Abi,

En kısa zamanda organize ederim ama zaman sıkışık, Ramazan kapıda, bir de haftaya maç organiasyonu bekleniyor. Maç yerine mangala sana mı gelsek diyorum haftaya Cumartesi ne dersiniz arkadaşlar ? :D@Osman Örengül ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Burak :

Eyvallah Abi,

En kısa zamanda organize ederim ama zaman sıkışık, Ramazan kapıda, bir de haftaya maç organiasyonu bekleniyor. Maç yerine mangala sana mı gelsek diyorum haftaya Cumartesi ne dersiniz arkadaşlar ? :D@Osman Örengül ?

Abi yalan yok boğazımıza düşkünüz, mangala da hayır dersem çarpılırım. Önce mangal sonra maç ya da tam tersi de olabilir :) Ben her türlü organizasyonda ordayım inşallah. Maksat muhabbet...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Osman Örengül :

Abi yalan yok boğazımıza düşkünüz, mangala da hayır dersem çarpılırım. Önce mangal sonra maç ya da tam tersi de olabilir :) Ben her türlü organizasyonda ordayım inşallah. Maksat muhabbet...

O zaman şöyle yapabiliriz, mangal başında hem tanışır hem muhabbet ederiz, o sırada da maçı ne zaman yapacağımıza karar veririz :D 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 saat önce, Burak :

O zaman şöyle yapabiliriz, mangal başında hem tanışır hem muhabbet ederiz, o sırada da maçı ne zaman yapacağımıza karar veririz :D 

Ehh keşke bende yetişebilseydim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 hours ago, Burak said:

bunu beğendimm

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16 saat önce, Burak :

Bence de bu şekilde oldukça mantıklı, ben varım. Gün ve saati netleştirelim yeterli :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, Burak :

Sağolasın, not ettik kenara :D 

Abi yeri burası değil ama RX-8 bölümündeki mangal organizasyonunu hatırlatmak isterim :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Ekrem Usta RX-8 :

arkadaşlar cumartesi saat 5:00 uygunmudur, çalışanlarda o saatte paydos etmiş olur...

Abi bana her türlü uyar, ama işi sağlama almak adına ben bir de hanıma sorayım :tey:Bir de benim araba o güne kadar servisten çıkmazsa beni çıkışta levente atacak bir yiğit olur mu acep :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

16.05.2016 at 15:12, Burak :

Konuyu @Ekrem Usta RX-8 ile görüştüm, detayları ayrı bir konuda bildireceğim. Hatta konu olarak değil etkinlik olarak oluşturmakta fayda var :) 

@Burak Abi detayları bildireceğin ayrı konuyu heyecanla bekliyoruz. Açız aç :tey:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...