Ekrem Usta RX-8

RX-8 Motor Revizyon Yenileme Servisi Arma Garage

Bu konuda 41 ileti var

Bize bunlarla gel :D @SweepeR , evet ne zaman buluşuyoruz o zaman arkadaşlar :) Herkes geleceğim dedi, ev sahibi de başım üstüne dedi :) 

Ekrem Usta RX-8 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, SweepeR :

21 Nisan :D

1 saat önce, Burak :

Bu bence geçerli bir delil değil :D @SweepeR Sen neredesin ? :D 

Bu sayılmaz dimi @Burak abi. Bakım için değil ziyaret için gidilmesi lazımdı. :D:geyik:

Not: İyi çamura yattığımın farkındayım. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
52 dakika önce, İlhan :

Bu sayılmaz dimi @Burak abi. Bakım için değil ziyaret için gidilmesi lazımdı. :D:geyik:

Not: İyi çamura yattığımın farkındayım. :)

Bak o yönden hiç düşünmemiştim, tabii canım bakım için gidilen sayılmaz :D 

Full Çamur Mode On :D 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar bi organizasyon yapalım ,hafta sonu mangal yakalım.mekanımız müsait  .tüm arkadaşlar davetlimiz olsun.burak bey sanırım bu işi en iyi siz çözersiniz 

BigSexy bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ney ney mangal mı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugun ekrem ustayi ziyaret ettim hazir turkiyeye gelmisken. Herkese tavsiyem gidip sohbet etmesidir daha ogrenecek cok seyimiz var :)

Ekrem Usta RX-8 ve Burak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aynen mangal yapalım dedim ama nasıl bir araya geliceez anlamadım. burak bey öncülük ederse sevinirim,hatta seviniriz;D

(bigsexy )  Arif kardeşim hoş geldin sefa geldin ,tüm arkadaşlara kapım açık ,çayımız kahvemiz yemeğimiz bol çok şükür. 

BigSexy bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Ekrem Usta RX-8 :

aynen mangal yapalım dedim ama nasıl bir araya geliceez anlamadım. burak bey öncülük ederse sevinirim,hatta seviniriz;D

(bigsexy )  Arif kardeşim hoş geldin sefa geldin ,tüm arkadaşlara kapım açık ,çayımız kahvemiz yemeğimiz bol çok şükür. 

Eyvallah Abi,

En kısa zamanda organize ederim ama zaman sıkışık, Ramazan kapıda, bir de haftaya maç organiasyonu bekleniyor. Maç yerine mangala sana mı gelsek diyorum haftaya Cumartesi ne dersiniz arkadaşlar ? :D@Osman Örengül ?

Ekrem Usta RX-8 ve Osman Örengül bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mangal aşktır 💙💙😀😀

Maç + mangal daha bi dadından yenmez hale geli😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Burak :

Eyvallah Abi,

En kısa zamanda organize ederim ama zaman sıkışık, Ramazan kapıda, bir de haftaya maç organiasyonu bekleniyor. Maç yerine mangala sana mı gelsek diyorum haftaya Cumartesi ne dersiniz arkadaşlar ? :D@Osman Örengül ?

Abi yalan yok boğazımıza düşkünüz, mangala da hayır dersem çarpılırım. Önce mangal sonra maç ya da tam tersi de olabilir :) Ben her türlü organizasyonda ordayım inşallah. Maksat muhabbet...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Osman Örengül :

Abi yalan yok boğazımıza düşkünüz, mangala da hayır dersem çarpılırım. Önce mangal sonra maç ya da tam tersi de olabilir :) Ben her türlü organizasyonda ordayım inşallah. Maksat muhabbet...

O zaman şöyle yapabiliriz, mangal başında hem tanışır hem muhabbet ederiz, o sırada da maçı ne zaman yapacağımıza karar veririz :D 

BigSexy, Ekrem Usta RX-8, Zealot ve 1 diğer kişi bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 saat önce, Burak :

O zaman şöyle yapabiliriz, mangal başında hem tanışır hem muhabbet ederiz, o sırada da maçı ne zaman yapacağımıza karar veririz :D 

Ehh keşke bende yetişebilseydim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 hours ago, Burak said:

bunu beğendimm

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 saat önce, Burak :

Bence de bu şekilde oldukça mantıklı, ben varım. Gün ve saati netleştirelim yeterli :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar cumartesi saat 5:00 uygunmudur, çalışanlarda o saatte paydos etmiş olur...

Osman Örengül bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Burak :

Sağolasın, not ettik kenara :D 

Abi yeri burası değil ama RX-8 bölümündeki mangal organizasyonunu hatırlatmak isterim :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Ekrem Usta RX-8 :

arkadaşlar cumartesi saat 5:00 uygunmudur, çalışanlarda o saatte paydos etmiş olur...

Abi bana her türlü uyar, ama işi sağlama almak adına ben bir de hanıma sorayım :tey:Bir de benim araba o güne kadar servisten çıkmazsa beni çıkışta levente atacak bir yiğit olur mu acep :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyu @Ekrem Usta RX-8 ile görüştüm, detayları ayrı bir konuda bildireceğim. Hatta konu olarak değil etkinlik olarak oluşturmakta fayda var :) 

Osman Örengül ve Ekrem Usta RX-8 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16.05.2016 at 15:12, Burak :

Konuyu @Ekrem Usta RX-8 ile görüştüm, detayları ayrı bir konuda bildireceğim. Hatta konu olarak değil etkinlik olarak oluşturmakta fayda var :) 

@Burak Abi detayları bildireceğin ayrı konuyu heyecanla bekliyoruz. Açız aç :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.