Jump to content

50 TL ye Cam Filmi İster misiniz?

greypratica
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

3M cam filmi için 150-200 fiyat çekenler var, zaten 3M den başka da yapılmaz. Veli abi senin yapılacaklar listene bir an önce başlaman lazım liste çok kabarık olunca gözün korkar vazcayarsın :)

Önce nakit lazım bu işlere Bülent...

1-Yedek lastik

2-Spor panjur

3-Cam filmleri değişecek

4-Komple bakım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

9

• Limpony

8

• domestos

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

5- Kapı eşiği

6- Marşpiyel & spoiler

7- Xenon far

8- vs

seç beğen al abi :D

Kapı eşiğiii eveeet, bunu unutmuşum... ama Marşpiyel ve Spoiler düşünmüyorum, xenon var zaten...

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hiiiç işim olmaz... 16 jant bile bana fazla... :)

Abi öyle deme arabanın çehresi değişiyor bir jantla  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi öyle deme arabanın çehresi değişiyor bir jantla  ;)

Şu olabilir, daha seyrek kollu jant düşünebilirim, çünki bunları temizlerken ellerim arasına girmiyor... :P

Geri kalanı zaten Mazda çehresi... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3M cam filmi için 150-200 fiyat çekenler var, zaten 3M den başka da yapılmaz. Veli abi senin yapılacaklar listene bir an önce başlaman lazım liste çok kabarık olunca gözün korkar vazcayarsın :)

3m 150-200Lira ise cok iyi ben burda llumar icin 150 Lira fiyat aldim Llumar filmi kesinlikle tavsiye ederim 3m den daha guzel duruyor yesilimsi bir rengi var

Geometri candir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3m 150-200Lira ise cok iyi ben burda llumar icin 150 Lira fiyat aldim Llumar filmi kesinlikle tavsiye ederim 3m den daha guzel duruyor yesilimsi bir rengi var

Geometri candir

O yeşilimsi renk sonra bozuluyor galiba, benimkisi de patlıcan moru olmuş... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burda 120 lira´ya yapıyorlar. Hatta ben de yaptırdım. Filmin markası Elgard. çok iyi bir ürün değil hatta vasat bir ürün gibi görünüyor ama internet ve çevreden yaptığım araştırmalara göre 2-3 yıldan sonra sorun vermeye başlıyormuş. 2-3 yıla kim öle kim kala.

Ayrıca dünyaca bilinen bir professionel car care markasının şubesine film yaptırmıştım 2012 yazında 250 TL karşılığı. Meğersem adamlar bu Elgard marka filmi kullanmışlar. Sonradan öğrendim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Tekrar hort !

Arkadaşlar her şeye zam gelir ama filmler ucuzluyor :D Aksarayda ön cam hariç komple film çekimi 40 TL'den başlayan fiyatlarla :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tekrar hort !

Arkadaşlar her şeye zam gelir ama filmler ucuzluyor :D Aksarayda ön cam hariç komple film çekimi 40 TL'den başlayan fiyatlarla :)

Abi film çekiminde önemli olan işçilik. Filmin maliyeti 15-20 lira falandır

40 liraya film çekenler garanti veriyosa bedava valla

Ben 150 liraya çektirdim, 40 liraya olduğunu bilsem Istanbula gelirdim 110 liraya gider gelirdim heralde, buluşma da bedavaya gelirdi :D :D

Mobilden gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...