Jump to content

Saab Deneyimimi Sizinle Paylaşıyorum..

emeknet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Hayırlı olsun güzel araç,inşallah almadan önce gerçek bir saab ustasına göstermişsinizdir.Saab hakkında parça,servis vs hangi konuda olursa olsun elimden geldiğince yardımcı olurum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sportif duran station wagon'ları severim, keza güncel Mazda6 da bu konuda çok başarılı. 

Dizel Mazda 3 alma yolumdaki alternatiflerden biriydi 9-3, Opel motoru olmasından dolayı da yedek parça sıkıntısı çok çıkmaz kafasındaydım. Orjinal araba, tasarım güzel, karakterli marka vs. performans olarak da Mazda 3'ten iyi ki D sınıfı araç vs. Bayağı istemiştim ancak dizel, manuel ve görece az km li örneğini bulmak imkaansıza yakındı. Olası bir servis ihtiyacı ve Opel ortaklığı olmayan parça lazım olursa naparım korkusu da işin içine girince yattı. Halen yolda falan denkgelince iç geçiriyorum bu aletlere. Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun güzel araç,inşallah almadan önce gerçek bir saab ustasına göstermişsinizdir.Saab hakkında parça,servis vs hangi konuda olursa olsun elimden geldiğince yardımcı olurum.

Aracin bostanci ramazan usta tarafindan tum bakimlari eksiksiz yapildi. Zaten arkadasimin araci oldugundan biliyorum. En son gecen haftalarda cok iyi bir bakima girdi. Yagini bile ozel almistik. Tesekkur ederim sizede cok sag olun.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...