Burak

2008 Motorlu Taşıtlar Bandrol Vergileri

abi hatırlattıgın ıyı oldu hep untuyorum burda aklıma gelıyo

bıde 2 yıla kadar egsoz muayenesı bızım araclara 0 olanlara yapılmıomus onla ılgılı varmı bılgınız yaptıralımmı napalım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi hatırlattıgın ıyı oldu hep untuyorum burda aklıma gelıyo

bıde 2 yıla kadar egzoz muayenesı bızım araclara 0 olanlara yapılmıomus onla ılgılı varmı bılgınız yaptıralımmı napalım

Bu konu ile ilgili tüm bilgiler ;)

http://www.mazdaclubtr.com/forum/mazda-genel/ynt-fenni-muayene-egzoz-emisyon-olcumu-t453.0.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

astınanın vergısı 705 olmus :D alan arkadasa hayılrı olsun :D lantısınde 420...sacma salak vergı sıstemıne uymayan mazdanın 1,8 motoru yuzunden...2,0 vergısı odersek olacagı bu :(

420 de familia'nın vergisi. bu sefer kasko bedeli indiriminden de faydalanamayız herhalde :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bugün 2. taksitin son günü. Hatırlatayım dedim ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

84 lira olunca fazla koymadı. :D

Bende şimdi yatırdım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geçenlerde internetten yatırdım

araba 210,5 lira

motosiklet 34 lira :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

122.5 lira benimkiside. uzunca bi sira bekledim acemilik iste. ilk defa yatiriorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar bugün 2. taksitin son günü. Hatırlatayım dedim ;)

Teşekkürler hatırlatma için ama biraz geç kaldın  :D bende aklımda bişe var buğün diyip duruyordum  :D unuttum gitti ha bir gün ha 31 gün yedik faizi gelecek ay sonu yatırayım bari  :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda 3 un kı ne kadar kı 2006 ben yatırmadım onu

sayfanın en başında yazıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.