Guest uyumsuzelement

Mazda3 LCD Ekran

Bu konuda 171 ileti var

daha önce açmıştım fakat veri kaybından dolayı silindi ekranıma ek olarak bugun slim dvd im de geldi, tv tuner geri görüş kamersı beklenmekte halen :D

post-0-141695256075_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu da slim dvd player ım

dvd, mp4, vcd, mp3, wma, jpeg, cd, cd-r, rw okuyabilmekte ayrıca usb ve sd kart girişide mevcut

post-0-141695256084_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nereye takıcan bunu.Yani eskisini iptalmi edicen

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sırada bayram seyran ve xmas sebebiyle geciken sislere xenonum tv tuner ım ve gece görüşlü geri fitees cameram var onnarı bekliom guzuyu 40 kere sökmesinler dayanamaz yaşlı kalbim :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet evet istiyorum istiyorum benimde olmalı :)

Güle güle kullan Bülent Abi süper olcak eminim  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nereye takıcan bunu.Yani eskisini iptalmi edicen

yok murat orjinal olan hiç bişey iptal edilmez bende, bunu torpido gözünün tavan kısmına monte edecegim o yüzden ince dvd aldım denedim yerinede gayet güzel uyuyor ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet evet istiyorum istiyorum benimde olmalı :)

Güle güle kullan Bülent Abi süper olcak eminim  O0

sanada yapıcas hatta listeye murdoc ve borayıda yazıom :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geri vites kamerası nereye takılıyor ve nereden görüntü veriyor, aynadan mı? Kaç para?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

geriye bi tek navigasyon kutusu kaldı o da şu an için çok açil deil gözümde ilerde alırsam, ayrıca arac pc si toplayıp dahada geliştirecem sistemi ama bana şu an için oldukça yeterli geldi zzaten missuyumsuz hesap soruyo habire :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yok murat orjinal olan hiç bişey iptal edilmez bende, bunu torpido gözünün tavan kısmına monte edecegim o yüzden ince dvd aldım denedim yerinede gayet güzel uyuyor ;)

Güzel,orjinal cd player'in ses çıkışlarını iptal edicenmi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geri vites kamerası nereye takılıyor ve nereden görüntü veriyor, aynadan mı? Kaç para?

Selman abi benim aldıgım ekranda o kamera için ayrı özel bir giriş var ben park sensorlerinin orta kısmına monte ettirecem boyatıp(servis pahalı malzeme yazık olur desede onların aksine fiyat 9.90 dolar + shipping) sadece ledler için bir yerden güç kablosu çekilecek kamera üstünde led var 6-8 adet arası

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel,orjinal cd player'in ses çıkışlarını iptal edicenmi ?

hayır ona entegre edilecek  yanılmıyorsam yoksa cd player boşa cıkar anladıgım kadarıyla video çıkısını ekrana ses cıkısını aracın ses sistemine baglayacaklar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayır ona entegre edilecek  yanılmıyorsam yoksa cd player boşa cıkar anladıgım kadarıyla video çıkısını ekrana ses cıkısını aracın ses sistemine baglayacaklar

Aracın ses sisteminde öyle bir giriş yok external CD girişi dışında muhtemelen kablolar kesilmek zorunda kalacak..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülent Abinin gizli planları hakkında teoriler üretiyim kendi çapımda :)

Dvd player ı zannedersem torpido gözüne üst tarafa monte ederek yerdende kazanıp, bir de saklamış olcak;

Geri vites kamerası içinde Bülent Abi acaba tamponuna delik açtırmaya kıyar mı diye düşünmekteyim. Tampon altına takılsa kuzular jip olmadığı için çok alçakta olcağından başına bişiler gelmesi muhtemel kameranın, o yüzden madem Bülent Abi niyeti bozdu tamponu deldircek demekki :) Navigasyon içinde Bülent Abi ya N95 gibi bi cep telefonu alır ya da direk gps cihazı alıp bağlar gibime geliyo sanki, bağlantıları kurabildikten sonra böyle daha ucuza çıkar. Evet teorilerim bunlar, bakalım hangisi gerçek :)  ;D

(Ben yazana kadar açıklamış Bülent Abi :) )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.