NeBiAnd

Araba kundaklama olayları

Bu konuda 25 ileti var

Ben şu araba kundaklama olayından tırsmaya başladım.İnşallah kimsenin başına gelmez.Artık semt tanımaksızın olaylar gelişmeye başlıyor.Var mı herkeste poliçesinde teröre vs.karşı bu madde.Ben poliçeyi bulamadım yarın bi arayım bizim sigortacıyı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dün özellikle kapalı garaja koydum arabayı erken saatte malum millet aşacak alkol duvarını teröre ne hacet dedim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birkaç akşamdır kesildi mi olaylar yoksa başka haberlerin arasında kaynadı mı ? Yakalananlardan birisi ÖSS birincisiymiş doğru mu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşiniz gerçekten zor arkadaşlar büyük şehirde yaşamak çok riskli,nerden ne geleceğini kestiremez insan,kimsenin kimseye güveni yok herkes birbirine şüpheli gözlerle bakıyor sanki  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşiniz gerçekten zor arkadaşlar büyük şehirde yaşamak çok riskli,nerden ne geleceğini kestiremez insan,kimsenin kimseye güveni yok herkes birbirine şüpheli gözlerle bakıyor sanki  :)

yavaş yavaş paranoyak oluyor insanlar büyük şehirlerde maalesef...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kesilmedi be Burak.Dün Halkalı polis lojmanlarında (hedef 11) 3 araç yaktılar.Birisi Bayrampaşa emniyet müdür yardımcısının arabasıymış.Yakalanan moku yer walla her tarafa haber salmıştır şimdi yakalayın diye bunları.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kesilmedi be Burak.Dün Halkalı polis lojmanlarında (hedef 11) 3 araç yaktılar.Birisi Bayrampaşa emniyet müdür yardımcısının arabasıymış.Yakalanan moku yer walla her tarafa haber salmıştır şimdi yakalayın diye bunları.

isabet olmuş yoksa yakalamaya uraşmazlardı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benzinliklere haber verilmiş.. emniyetten izin belgesi alınmadıkça bidonla benzin satın alınamıyormuş..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benzinliklere haber verilmiş.. emniyetten izin belgesi alınmadıkça bidonla benzin satın alınamıyormuş..

Bu yeni bişey deilki karakoldan kagıt alıp benzinciye gidiyon

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok yaw eskiden biraz nazlanıp veriyolardı, bikaç kere yolda kaldım ordan biliyom :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu çok caydırıcı birşey değil ki . Yanıcı tek madde benzin mi ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu çok caydırıcı birşey değil ki . Yanıcı tek madde benzin mi ?

deilmi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

aslında araba yakmak çok kolay :D tiner veya benzer yanıcı maddeyi güzel bi su tabancasına dolduruyorsunuz ucuna da mum yakıyorsunuz.. alın size çok işlevli lav silahı.. sıvı olduğu için düştüğü yerde de yanmaya devam ediyor bir süre.. :)

Böyle gidersen yakında polis çalar kapını :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orman yakmak için kullanılan yöntemi de ben biliyorum. Bi kedinin kuyruğuna içi yanıcı madde dolu bi teneke bağlanıp teneke deliniyomuş. Kedi tabi tenekeden kurtulmak için orman içinde deli danalar gibi koşuyo, 2 dk bekleyip tenekeden sızan yanıcı maddeyi yakıyolarmış...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Orman yakmak için kullanılan yöntemi de ben biliyorum. Bi kedinin kuyruğuna içi yanıcı madde dolu bi teneke bağlanıp teneke deliniyomuş. Kedi tabi tenekeden kurtulmak için orman içinde deli danalar gibi koşuyo, 2 dk bekleyip tenekeden sızan yanıcı maddeyi yakıyolarmış...

kedi ufak oluyor Okanım daha büük bişiye baglayın uraşmassınız :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu yeter mi ? :D

worlds-fattest-cat.jpg

bunun G.tü kalkmaski gittigi yere yaysın yanıcı maddeyi :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.