Guest axela

Tavan Döşemesi Delindi:(

Bu konuda 39 ileti var

tavana yanlışlıkla sigara değdirilmesi sonucu harita lambalarının hemen gerisinde subjektif olarak büyük bir delik oluştu ve çok kötü görünüyor bunu tamir etmenin bir yolu varmıdır:( araba ile kaza yapsam daha az üzülürdüm heralde :-[

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun,sigaranın zararları sadece vücuda değilmiş demekki  :) döşemeciler bir çaresine bakar sanırsam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun üzücü bir durum,döşemeciler bulur bir çaresini inşallah.Geçen bende arabada ön cam açık şekilde sigara içtikten sonra camdan attım sigarayı,arka tarafa düştü.Trafik yoğun,yolda buzlu olduğu için duramadım eve gelene kadar,taban döşemesini delinmiş .Külliyen zarar bu sigara illeti aslında :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tavana yanlışlıkla sigara değdirilmesi sonucu harita lambalarının hemen gerisinde subjektif olarak büyük bir delik oluştu ve çok kötü görünüyor bunu tamir etmenin bir yolu varmıdır:( araba ile kaza yapsam daha az üzülürdüm heralde :-[

Auto King de sigara yanıkları da dahil yapılıyor bildiğim kadarı ile... Ben tampon çiziği tamirlerinden memnun kalmadım ama internet sitelerinde görülen şekli ile sanırım çözüyorlar olayı... Bir bakın isterseniz... Geçmiş olsun...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gecmiş olsun en yakın auto kinge ugra bilgi al derim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hatta sigortan bile karşılıyor olabilir AutoKing masrafını. Poliçene bir göz at ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tavsiyeler için teşekkürler ama autoking ten memnun kalan pek kimse yok gibi :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tavsiyeler için teşekkürler ama autoking ten memnun kalan pek kimse yok gibi :krrsz:

gayet iyi iş yapıyor buradaki şubesi, izmir toplantısında gördüler kapımdaki ezik kısım boyasız macunsuz düzeltildi aynı şekilde babamın arabada plastik tampondaki kopma ve kazınma tarzı şeyler yok edildi bi sorun yaşamadık biz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dayımın, arka koltukta ufak bi sigara yanığı vardı, autoking oldukçada güzel yapmıştı. Bence yine de bi değerlendir derim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamam deneyeyeim bi ;)

şimdikinden daha kötü olmaz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hatta sigortan bile karşılıyor olabilir AutoKing masrafını. Poliçene bir göz at ;)

Sigortalar sigara yanıklarını hariç tutuyorlar genellikle, biraz önce poliçeyi okurken dikkatimi çekti de buraya yazayım dedim...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sigortalar sigara yanıklarını hariç tutuyorlar genellikle, biraz önce poliçeyi okurken dikkatimi çekti de buraya yazayım dedim...

Autoking sigara yanığını beleşe yapıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim infinitide de sigara yanıkları var 2 A sütununundada.. önceki ablamız tiryakiymiş ve hiç dikkat etmemiş.. :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bizim infinitide de sigara yanıkları var 2 A sütununundada.. önceki ablamız tiryakiymiş ve hiç dikkat etmemiş.. :(

delikli infinitiyi çaktlarmı yani size :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İki A sütununu birden nasıl becermiş? Sağ camdan mı atarmış cigarayı? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

demek ki 2 bayan biniyorlarmış.. :)

Bülent abi gülme komşuna :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

demek ki 2 bayan biniyorlarmış.. :)

Bülent abi gülme komşuna :D

aracta sigara içmem içirmem içenide öperim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 A sütunu ne ? yoksam ben çokmu cahalım  :(

Yalnız değilsin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.