Jump to content

Otomobilin Altını Sürtmek

picotronics
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bugün arabada 4 kişi bir kasisten geçerken, yavaş da geçiyordum ama araba kasisin ortasındayken bir sürtme sesi geldi. Orta ya da arka tarafa diye tahmin ediyorum. Ama çok rahatsız edici bir sesti. İndiğimde baktım birşey göremedim, bir problem de yok şu an ama kafama takıldı birşey olma ihtimali var mıdır daha önce yaşayan var mı?

Bir kaç kez daha bu sürtme olayı olmuştu ama onda gelen ses daha hafifti, bu sesten ben ve arabadakiler baya rahatsız olunca kafama takıldı.

Bi de adam gibi kasis yapmayanları buradan şiddetle kınıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bazen 2 kişiyle bile sürtüyosun kasislerde ve epey saglam bi ses duyuyosun lakin bişey yok gecen trafik tıkanınca  kaldırıma cıkp dier yöne geçtim(lütfen evde denemeyin tehlikelidir :D) inerken yine acı bi ses lakin ortada bişi yok :fiuw: özetle korkmaaa

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir şey olmaz takma kafana  ;) o kadar sürtmeyle bişe olacaksa kaldırıp atmak lazım bu arabayı,koruma var artı tehlike yaratacak tesisat güvenli yerlerden geçiyor  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Teşekkürler arkadaşlar içimi rahatlattınız. O sesi duyduğumda resmen içim acımıştı :))))

O değil bi de arabaya laf ettiler çok yere yakın bilmem ne diye :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

korkma.. ben de aynı korkuyla ilk sürttüğümde servise götürüp baktırmıştım liftte.. hem de çok sağlam bi ses çıkmıştı.. Bülent abinin yaptığını sirkecide yan yolla ana yolu ayıran yaya kaldırımını kullanark yapmıştım çaprazlamasına.. 4 kere çok fena tak tak tak diye acaip ses gelmişti.. biraz yüksekmiş de kaldırım :D bu arada bence de denemeyin sakın :D ama hiç bişey yoktu.. merak etme :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

japonlar alçak yapmışlar ama sağlam yapmıişlar benim lantisin altı sürtme dolu en ufak dağcıkda (kasis) bilenem sürtüyo

sağlam bi şekilde motora ve benzin deposuna direk darbe gelmezse hiç bişey olmaz  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

vala sölüyorum ama kimseyi inandıramıyorum sanırsam :D şöleki arabaya yay taktıgım süreden beridir altını hiç sürtmedim, kaç kişi olursak olalım ki 5 kişi bindigimiz cok oldu.. lakin tekerlekler davlumbazlara sürtüyo asırı agırlıkta.. enteresan bişey ama düsük yaylı araba tekerleri davlumbazlara sürtüyo, normal yaylı araba direk asfalta sürtüyo :D siz olsanız hangisini tercih ederdiniz :P gerci benim jantları aldıım adam aylardır buraya gelmeden önce bi haber verde ona göre ayarlayalım şu senin çamurluk işini halledelim sürtmesin davlumbazlara diyor paso unutuyorum :D demek o işide halletsek hiç sorun kalmicak..yüksek araba yere sürterken ben ne yere sürtecem ne de davlumbaza eyth beah :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yay olan araçlar normalden daha sert olduğu için fazla salınım yapamadıklarıdan kasislerde altını  sürtmemesi normal bence....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yay olan araçlar normalden daha sert olduğu için fazla salınım yapamadıklarıdan kasislerde altını  sürtmemesi normal bence....

işte bide şu çamurluk işini hallettik mi ne yapcaklarsa artık, yerden yüksek arabadab daha avantajlı konuma gelirim cukurlarda ve virajlarda :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

işte bide şu çamurluk işini hallettik mi ne yapcaklarsa artık, yerden yüksek arabadab daha avantajlı konuma gelirim cukurlarda ve virajlarda :D

İyice gaza geldi, dikkat etmek gerenk O0
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

tümseklerde görüşelim canım :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tümseklerde görüşelim canım :D

görüselim abi ayıpsın, şu ana kadar nerelerden gectiimi bi ben bide Allah bilir :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

qx4 le itina ile mazda3 tümseklerde tokatlanır.. :)

sen gelde pazar toplantıya mazda3 cülerde seni itinayla tokatlasınlar :D :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...