Jump to content

1.Nesil Mazda 3 Android Multimedya

Serdar Ç.
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba;

Uzun zamandır almak istediğim Android Multimedya cihazını sonunda aldım. Daha önce araştırdığım kendinden çerçeveli modellerin, iyi özellikli olanları 300 - 350$ + Kargo ücretleri ile maliyetleri çok yüksek oluyordu. Geçen hafta aliexpress'te yakaladığım bir indirimle Universal cihazı 208$ ve ücretsiz DHL kargosu ile satın aldım. Çerçevesini de ayrıca satın aldım. Cihaz Türkiye gümrüğündeki %20 vergi ve TRT bandrolü ile 800 TL'ye geldi. Cihaz 11 Ağustos'ta DHL ile HongKong'tan çıktı 15 Ağustos'ta elimdeydi :) 

Cihazın bir çerçevesi olmadığı için araca uygun çerçeve tedarik edilerek double din olan her türlü araca montajı mümkün. Başlıca özellikleri ise;

• 7" 1024*600 Çözünürlükte Dokunmatik Ekran
  • Android 5.1 Lollipop yazılım
  • 4 Çekirdek işlemci, 1 GB Ram, 16GB Dahili hafıza
  • USB, MicroSD, Bluetooth, GPS, Ön araç kamerası, geri görüş park kamerası bağlantıları vs.
  • Ayrıca sipariş verirken araç modelinizi mesaj atıyorsunuz aracınıza uygun ara kabloyu da gönderiyorlar.

Çerçeve gelmediği için cihazı henüz bağlayamadım. Gelir gelmez montajlayıp, montaj ve çalışma fotoğraflarını videolarını sizinle bu konu altında paylaşacağım. Ürün linklerini de aşağıda paylaşıyorum...

7" ANDROID MULTİMEDYA&NAVİGASYON

1.NESİL MAZDA 3 DOUBLE DIN ÇERÇEVESİ

PLAKALIK MONTAJLI GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

OBD2 SCANNER

lmty054hthh56kb6g.jpg

w24xqlxaevcm1i76g.jpg

k5dmscw8dx58gi26g.jpg

xmbctf56xlvctd56g.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
Saticiya urunu 100$ alti gostermesi icin bi talepte bulunmusmuydunuz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha once birkac saticidan istedim ama yapmadilar. Bu urunu aldigim yer de markanin resmi magazasi o yuzden yapmayacaklarini dusunerek bi talepte bulunmadim [emoji4]
Hayırlı olsun güzel ürüne benziyor. Montajını yaptıktan sonra bir tanıtım videosu ya da fotoğrafları paylaşırsanız güzel olur.

Tesekkur ederim. Cercevesi gelir gelmez montaj ve tanitim videosunu paylasacagim...
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra ...

Bu arada ürune zam geldi 226 oldu hocam bende alic ama senden ilk izlenimleri bekliyorun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada ürune zam geldi 226 oldu hocam bende alic ama senden ilk izlenimleri bekliyorun

Valla hocam cihazi test etmek icin cercevesiz baglayip calistirdim dokunmatigi cok hassas, dahili mikrofon oldugu icin telefon gorusmesi de cok guzel oldu. Onun haricinde sayamadigim bir suru ozellik var. Direksiyon tuslarina fazla fazla komut atayabiliyorsun.
Kisacasi android tableti teyp kasasina oturtulmus hali gibi dusunebilirsin. [emoji3]
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...