Mücahit

AXELA Amblemi

Bu konuda 22 ileti var

ben o linklerden hiç bir şey anlamam buralardan bulacağımız yer yokmu yani :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi malesef buralarda yok_yani ben yok diye biliyorum_yinede bu amblemi yapan arkadaslardan almalı haberi, benim elimden bu kadarı geliyor abi_ama ebayden sipariş etmekte bişey yok yani onu söyleyebilirim abi_15 günde kapında_bu ufacık şey içinde sorun cıkması cok küçük ihtimal_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfan sorun çıkmaz ama ben anlamam burdan sipariş verme işinden o anlamda söylemiştim.internet üzerinden alışveriş sık yaparım ama bizimkilerden

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi Enes Abi daha önce hazırlayıp eklemişti eski foruma_orda izah ediliyor zaten_ebay ve paypal e üye olduktan sonra siparişi verip adamada mail atıyorsun üzerine gift yaz bide kendi ismini yaz, şirket ismini yazma diye, 15 günde geliyor abi_bende cok direnmiştim ebayden sipariş verene kadar sonunda dayanamayıp ipod connecter ı sipariş ettim 14 gün sonra kapıya getirdi postacı_bekleyelim abi ama istersen, bu logodan yapanlar ne diyecek belki bilen vardır, buralarda da bulunabilir belli olmaz :(_

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ok tamam belki başka başka isteyende olur toplu getittiririz. Helin'in arabada gördüm aklıma geldi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bulamadım ama aynı adamda Atenza da varsa ben de alırım..

Edit : Varmış buldum..

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/MAZDA-MAZDA6-JDM-ATENZA-EMBLEM-STICKER-BADGE-6_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33643QQihZ004QQitemZ140075939325QQtcZphoto

Volkan sen de istenmi ? :D

Bir de http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mazda-6-Mazdaspeed-Chrome-M6-ATENZA-Badge-JDM-HOT-NEW_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33654QQihZ005QQitemZ150081727173QQrdZ1 var ama senin bulduğundan almanı tavsiye ederim abi. Ben hk-plus la alışveriş yaptım. Sağlam :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abiler AXELA amblem almanın bi anlamı yok bence ya,sonuçta Mazda 3 ün Japonyadaki adı AXELA yani...neden MAZDASPEED amblemi almıyosunuz,bende o var çokta güzel yani  8:) Okan almıştı bana sağolsun...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben Atenza yı istiyorum ama o da nasıl birşeymiş bir görelim o zaman :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ok tamam belki başka başka isteyende olur toplu getittiririz. Helin'in arabada gördüm aklıma geldi

toplu bişeyler yaparsak ben de isterim :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Okan Abi sende mazdaspeed yazısının ebay linki var mı ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi organizasyon yapıp alalım topluca axela ve mazdaspeed  yazılarından

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mücahit Abi ben benim arabanın arkasındakini sökmeyi düşünüyorum, istersen sana verebilirim ama tarihi belli değil...

Mazdaspeed'in linkine bakayım İrfan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mücahit Abi ben benim arabanın arkasındakini sökmeyi düşünüyorum, istersen sana verebilirim ama tarihi belli değil...

Sökmendeki sebeb ne acaba merak ettim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi ben arkadaki amblem hariç her şeyi sökücem, mazdaspeed'i de verirdim ama d'si kırılmış, herhalde o haliyle kimse istemez... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sadelikten yanasın yani.göndermek sorun olur teşekkür ederim ben bir hal çaresine bakarım olmazsa sana dönerim ben  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.