Jump to content

2. Nesil Mazda 3 Kontak Açılınca ve Araba Çalışsa da Susmayan Ses

casedede
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu sesin nedeni nedir bilen yardımcı olursa sevinirim.

orta konsoldan geliyor gibi ses fakat cd player değil sesin nedeni başka bir şey ama ne bulamadım araba çalışınca da gelmeye devam ediyor sadece arabanın çalışma gürültüsünden ses rahatsız etmiyor. Bu ses bayadır var 2 3 yıldır ama ben boğaz kelebeği sesi diye takmadım kafama ama değil. hep müzik dinlediğimden dolayı sese kulak vermedim bu zamana kadar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çözüm var, isterseniz temizlersiniz. (bakınız açmış olduğum mazda 3 iç trim sökme rehberi) Fakat bir süre sonra tekrar geri gelir ama çok fazla duyulmaz. İsterseniz de konektörü çıkartırsınız klimayı otomatik modda kullanmazsınız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Birde klima tuslari kapaliyken neden ses geliyor sonucta havalandirma ve klima off gorunuyo

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

58 dakika önce, casedede :

Tesekkurler cevap icin bos oldugum acmayi basarirsam temizlemeyi deneyecegim.

o küçücük şeyi temizlemek için orta konsolun sonra da direksiyon altı panelin çıkarılması gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O tirtikli yer var ya ordan temizleyici sıksam olmazmi hic trimlere dokunmadan anahtarin oldugu yerin orda bi hava cikisi yeri var ya?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

33 dakika önce, casedede :

O tirtikli yer var ya ordan temizleyici sıksam olmazmi hic trimlere dokunmadan anahtarin oldugu yerin orda bi hava cikisi yeri var ya?

Deneyin, denemekten zarar olmaz. Ama ben açıp çıkarıp balata temizleyici sprey ile o kadar temizledim, 1 kutu bitirdim, tüm deliklerinden içeri dahi sokmaya çalıştım, ardından sıvı gresle dönen fanın içine sıkmaya çalıştım. 1 ay sonra yine ses yapmaya başladı. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...