Jump to content

Starmaxx Mazda MX-5 Çekilişi

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Geçen sabah radyoda reklamlarda duymuştum. Bugün sitelerine girip bir bakayım dedim. 400 TL ve katlarında kışlık lastik alışverişlerinizde 2 adet MX-5 için çekilişe katılma hakkı kazanıyorsunuz. Kampanya 31 Aralık'a kadar geçerli.

İlgili çekilişe buradan katılabilirsiniz.

mazda.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aha sonunda aradığım enerjiyi buldum. En iyi lastik "Starmaxx" günleri başladı. Konu komşuya duyurmak lazım ve aldırmak lazım. 

???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Magnum ( dondurma olan) (diğeri de donduruyor ama vücudunda koca bir delik açarak)' un MASERATİ verdiği bu yalan dünyada

Starmax MX-5 vermiş çok mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Alın n'olacak canım !!!

Bu ülkede gazete satmak için tencere, tava verdiklerini bilirim...

@arabalar Mete bey de bilir mesela (yaş itibarıyla ) :'(

Spotu da vereyim sabah sabah

"tencere, tava hep aynı hava "

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, arman-1999 :

Alın n'olacak canım !!!

Bu ülkede gazete satmak için tencere, tava verdiklerini bilirim...

@arabalar Mete bey de bilir mesela (yaş itibarıyla ) :'(

Spotu da vereyim sabah sabah

"tencere, tava hep aynı hava "

Günaydın @arman-1999 Kamil bey. Bilmezmiyim. Araba vereceğini iddia edenler dahi olmuştu çekilişsiz kurasız.

Spot mesajıda aldım bu arada :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@arabalar Mete Bey,

Araba da verdiler, Uno Tipo Tempra, alan birisini hatırlıyorum. Hala biniyor. Nasıl bir tufaya getirdilerse adamı artık. 

Reklamlar olarak başlayıp 59 kuponda bisiklet, 19 kupona don, yarın çıkartma veriyoruz diyen reklamlar çocukluğumu yedi benim. 

Riski pek sevmediğim için hiç bulaşamadım, ulan acaba birgün gazete bulamazsam ne ederim diye !

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11 saat önce, arman-1999 :

Magnum ( dondurma olan) (diğeri de donduruyor ama vücudunda koca bir delik açarak)' un MASERATİ verdiği bu yalan dünyada

Starmax MX-5 vermiş çok mu?

O çekiliş hüsranından sonra, bi daaa da çekilişe katılmam. Küstüm ben onlara. :'(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, Gökhan :

O çekiliş hüsranından sonra, bi daaa da çekilişe katılmam. Küstüm ben onlara. :'(

Ben artık Algida aldırmayacağım çocuklara. :D

Bu yaz benim iki çocukta sağlam magnum tükettiler. Yaklaşık 45-50 tane çubukla çekilişe katıldık..

Ama sonuç yine hüsran..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 dakika önce, İlhan :

Ben artık Algida aldırmayacağım çocuklara. :D

Bu yaz benim iki çocukta sağlam magnum tükettiler. Yaklaşık 45-50 tane çubukla çekilişe katıldık..

Ama sonuç yine hüsran..

Bu yaz ölmediysem ölmem artık. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@Mümin Bey, bu şekilde araç sahibi olabilmiş olanlar olduğunu bilmiyordum doğrusu :)

Ben daha eski kampanyalardan birini hatırlıyorum. Gazete, hiç adı sanı bilinmedik yeni ortaya çıkmış bir modeldi. Bir günde bilmem kaç tane aynı kuponu getirene araba diyordu, artık el arabasımıydı bilmiyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çocukluğumda turbo sakızları vardı içinden çıkan arac resimlerini biriktirip gönderdiğinizde çekilişle kablosuz uzaktan kumandalı araba veriyorlardı o zamanlar çok pahalı bişeydi bende biriktirip gönderdim bir umut bir süre sonra postacı bir zarf getirdi actık içinde söyle bir yazı sn ufuk bey çekiliş sonucu siz kazandınız ama yaşınız 18 den ufak olduğu için gönderemiyoruz saçmalığa bakarmısınız o kadar çok istiyordumki o arabayı nası üzülmüştüm anlatamam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, İlhan :

Bu arada forumda gazete kuponundan otomobil sahibi olan arkadaşımız var ! :fiuw:

Öyle oltayı atıp kenara çekilmek yok...

İsim istiyorummmm 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, arabalar :

@Mümin Bey, bu şekilde araç sahibi olabilmiş olanlar olduğunu bilmiyordum doğrusu :)

Ben daha eski kampanyalardan birini hatırlıyorum. Gazete, hiç adı sanı bilinmedik yeni ortaya çıkmış bir modeldi. Bir günde bilmem kaç tane aynı kuponu getirene araba diyordu, artık el arabasımıydı bilmiyorum :)

Vallahi benim bildiğim var. dediğin gibi @İlhan abi de ıslık çalmış ordan. Ya seni gösteriyordur ya da çok tanıdık başka bir simayı. Ama jet sosyete den çıkar mı bilemem :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Mümin :

Vallahi benim bildiğim var. dediğin gibi @İlhan abi de ıslık çalmış ordan. Ya seni gösteriyordur ya da çok tanıdık başka bir simayı. Ama jet sosyete den çıkar mı bilemem :)

Anlaşılan @İlhan beyin konu ettiği kişi kendisinden başkası değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, Burak :

Böyle bir kampanyadan Mazda2 çıkmış bir üyemiz de vardı @İlhan hatırladın mı ? :) 

Yok abi inan hatırlayamadım..

Forumu biraz kurcalarsak...

Çalıştığı şirketin kendisine Mazda CX-3 hediye edilen bir üyemiz bile vardı..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...