CAN

Mazda 6 Spoiler

Bu konuda 66 ileti var

Arkadaşlar bende 2006 Hatchback var rengi şampanya. Spoiler taktırırsam sanırım daha sportif ve hoş bir görünüm kazanır. Öncelikle Ankara'da bunu nereden yaptırabilirim servisi yapar mı veya güvenilir bir yer? Yurtdışından sitelere baktım çok güzel spoiler modelleri var ama fiyatları 100 $ dan başlıyor 500 $ a kadar var. Türkiye'de de fiyatları böyle mi acaba taktıran var mı hiç aranızda yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servislerde Mazda 6 modifiye parçası bulunmuyor diye biliyorum belki yeni organizasyonla değişir, Ebay yolu görünüyor size....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ebaydan ucuzunu bulamazsın :) saldır ebaya kardesım hemde deısık olur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tabii bir diğer seçenekte NeBiAnd ve Murat Bulut'un yaptırdığı gibi kendi spoilerını yaptırmak ama biraz tuzlu oluyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onlar 250 ye yaptırdılar tuzlu değilki...Hatta servislerde 260 istiyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Onlar 250 ye yaptırdılar tuzlu değilki...Hatta servislerde 260 istiyorlar.

Ben niye 750 diye biliyorum. Yanlış mı hatırlıyorum ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben niye 750 diye biliyorum. Yanlış mı hatırlıyorum ?

Yanlış hatırlıyorsun.. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlıyorsun.. :)

Alıştırarak söyleseydin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

piran abi o parayı verirde murat vermez bi spoylere 750 :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

piran abi o parayı verirde murat vermez bi spoylere 750 :D :D

750 verilirmi yağ  :D .Bu arada 350'ye yaptırdım diye hatırlıyorum  :)

Bizimkinin kalıbı hazırdı.Kalıbı olmayan spoiler biraz daha pahalıya gelir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani ya ebaydan alacağım getirteceğim, yada kendim yaptıracağım. Peki yapan yer nerede? Dediğiniz gibi hazır kalıp felan olan bir yer...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yani ya ebaydan alacağım getirteceğim, yada kendim yaptıracağım. Peki yapan yer nerede? Dediğiniz gibi hazır kalıp felan olan bir yer...

İstanbulda olsan Maslak sanayide vardır herhalde.100-300 arası  dolara ebay'den bulduysan kaçırma.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbulda olsan Maslak sanayide vardır herhalde.100-300 arası  dolara ebay'den bulduysan kaçırma.

tabi bu fiyata kargo ücretini eklemeyi ve gümrükte cıkabilecek sorunlarıda unutma

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biran abinin yanlız 2 spoileri var birde cam üstü.. 2 si yaklaşık 700 ytl tutmuş kalıpları olmadığı için..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biran abinin yanlız 2 spoileri var birde cam üstü.. 2 si yaklaşık 700 ytl tutmuş kalıpları olmadığı için..

Ben hazıra konmuştum  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yanlış hatırlamamışım demekki :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biran abide abidik gubidik şeylere para buluyor bi xenon taktıramadı be guzuya :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne kıskanıyon :D  sen ışıklı janjanlı şeylere çalışıyon, biran abi de ayrodinamih işlere giriyo... o jantlar olduktan sonra zpoyleri olmasa eksik kalır araba :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biran abide abidik gubidik şeylere para buluyor bi xenon taktıramadı be guzuya :D :D

Belki de doğrusunu yapıyor... Bu yeni trafik kanununda far yıkaması olmayan zenonların yasaklanacağı rivayet ediliyor, bazı servisler takmıyormuş artık...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bazı servisler takmıyormuş artık...

Bu kısım kesin şehir efsanesidir Abi. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.