Jump to content

Mazda 6 Spoiler

CAN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar bende 2006 Hatchback var rengi şampanya. Spoiler taktırırsam sanırım daha sportif ve hoş bir görünüm kazanır. Öncelikle Ankara'da bunu nereden yaptırabilirim servisi yapar mı veya güvenilir bir yer? Yurtdışından sitelere baktım çok güzel spoiler modelleri var ama fiyatları 100 $ dan başlıyor 500 $ a kadar var. Türkiye'de de fiyatları böyle mi acaba taktıran var mı hiç aranızda yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 64
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

14

• Selman

6

• babatolia

9

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

piran abi o parayı verirde murat vermez bi spoylere 750 :D :D

750 verilirmi yağ  :D .Bu arada 350'ye yaptırdım diye hatırlıyorum  :)

Bizimkinin kalıbı hazırdı.Kalıbı olmayan spoiler biraz daha pahalıya gelir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani ya ebaydan alacağım getirteceğim, yada kendim yaptıracağım. Peki yapan yer nerede? Dediğiniz gibi hazır kalıp felan olan bir yer...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani ya ebaydan alacağım getirteceğim, yada kendim yaptıracağım. Peki yapan yer nerede? Dediğiniz gibi hazır kalıp felan olan bir yer...

İstanbulda olsan Maslak sanayide vardır herhalde.100-300 arası  dolara ebay'den bulduysan kaçırma.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

İstanbulda olsan Maslak sanayide vardır herhalde.100-300 arası  dolara ebay'den bulduysan kaçırma.

tabi bu fiyata kargo ücretini eklemeyi ve gümrükte cıkabilecek sorunlarıda unutma
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biran abinin yanlız 2 spoileri var birde cam üstü.. 2 si yaklaşık 700 ytl tutmuş kalıpları olmadığı için..

Ben hazıra konmuştum  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biran abinin yanlız 2 spoileri var birde cam üstü.. 2 si yaklaşık 700 ytl tutmuş kalıpları olmadığı için..

Yanlış hatırlamamışım demekki :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

biran abide abidik gubidik şeylere para buluyor bi xenon taktıramadı be guzuya :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne kıskanıyon :D  sen ışıklı janjanlı şeylere çalışıyon, biran abi de ayrodinamih işlere giriyo... o jantlar olduktan sonra zpoyleri olmasa eksik kalır araba :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biran abide abidik gubidik şeylere para buluyor bi xenon taktıramadı be guzuya :D :D

Belki de doğrusunu yapıyor... Bu yeni trafik kanununda far yıkaması olmayan zenonların yasaklanacağı rivayet ediliyor, bazı servisler takmıyormuş artık...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...