Jump to content

1. Nesil Mazda 6 Sis Lambası

MazdAşK81
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar 2005 mazda 6 sislerin duyları sökmüşler benden önceki sahibinde şimdi yeni duy takımı alacağım servis 600 tl gibi bi rakam çekti.Şimdi benim sorum şu bu sislerin duyları ebay da yada aliexpreste nasıl aratacağım varmı bunların görselini nasıl olduğunu bilen lütfen biri yardım etsin 

Burak tarafından düzenlendi
Acil yardım vb ifadelerle konu açmayalım lütfen
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ampullerin takılacağı yerden bahsediyorsan illede mazdaya has bir duy kullanmak zorunda değilsin ki istediğin uyan bir duyu taktır geç, örneğin benim mazda6 nın arka stop duylarına honda accordunkini taktırmıştım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

48 dakika önce, Burak :

2005 Mazda 6 larda orijinal sis lambası yok zaten üstünde. Tamponun alt tarafındaki yerler için mi arıyorsun @MazdAşK81 ?

Hayır arabayı aldığım galerici 3 yıl kullanmış farları orjinali ile serviste değişmiş servis yeni farlara duyları takmamış.Sis lambası orjinalde varmı yokmu bilmiyorum ama yeri olupta hemde mercek lamba olmaması çok saçma tamponun altı için yazmadım oralara takmak istemiyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sorun şu ki 2003 Mazda6 Fog Light veya benzeri bir arama ile genelde tampon altı olanlar çıkacaktır. Far içi sis lambası çok kolay değil. Fırsat olursa yarın parça kodunu bulup ona göre aratırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 dakika önce, Burak :

Sorun şu ki 2003 Mazda6 Fog Light veya benzeri bir arama ile genelde tampon altı olanlar çıkacaktır. Far içi sis lambası çok kolay değil. Fırsat olursa yarın parça kodunu bulup ona göre aratırım

Çok makbule geçer.Dediğin gibi bende fog light yazıp arattım hep tampon altı sisler çıkıyor servis kataloğa bakıp bana fiyat verdi ve belçikadan getirtebiliriz dedi demekki bi ismi var bunların ama bi türlü bulamadım 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...