Jump to content

Body Kit Ustası Mazda 3

Uygar
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Uygar,

Konu açarken özellikle ilk satırlarına en azından konuyla ilgili birşeyler yaz ve başlığı büyük başla ki düzeltmek zorunda kalmadığımız gibi googleda da iyi indexlensin.

DR bizim Murat Bulut'un arabası..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben anlamadım ne demek isteniyor burada? Body kit ustası mı? yoksa diğer başlıklardan "sahibinden body kit" mi?

Murat spoilerini satıyo gibi olmuş...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

egzozlar sport olmayan bi tampon için bence fazla büyük.. ama kırmızı stoplar griye cok yakısmıs, ayrıca öndeki panjuru siyaha boyamak hiç olmamıs..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sahibinden de arabamı görünce sanki satılıkmış gibi olmuş.Bi tuhaf oldum şimdi  :D

HB ızgarası bence güzel olmuş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan'ın arabadaki de bundanmıydı ?

Bilmiyorum.Sanki sadece logo iptali yapılmış gibi geldi bana.

Siyah renk olması hoşuma gitti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 8 yıl sonra ...

2.  Nesil Mazda 3 sedan kasa  için komple body kit yapan usta varmı arkadaşlar .varsa fiyat hakkında bilgisi olan var mı .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

daha önceden bu işi yapan birisinin sahibinden.com adresi verilmiş ama maalesef yayında değil artık. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, yalaguzusak61 :

2.  Nesil Mazda 3 sedan kasa  için komple body kit yapan usta varmı arkadaşlar .varsa fiyat hakkında bilgisi olan var mı .

Bulunduğunuz şehirde bahsetmiş olduğunuz uygulamaları yaptırabilmek çok zor.

Başka şehirde yaptırmaya kalktığınızda da, zaman alacak bir işlem olacağı için sıkıntısı var.

İstanbul'da bu işi profesyonel olarak yapan yerler var. Ama kalıp, ölçü alınması için aracınızı bırakıyorsunuz. Minimum 2 günden başlayan süreçleri alıyor bu tip uygulamalar.

İstanbul'da bildiğim duyduğum yerler arasında burası var. Bende @EfeAksoy arkadaşım aracılığı ile spoiler yaptırmıştım. O çok beğendi çok memnun kaldı. Ben ise hiç beğenmemiştim malzeme kalitesini ve işçiliklerini. Komple marşpiyel vs yapıyorlar ama dediğim gibi ellerinde daha önce yapılmış bir araç olmadığı için kalıpları mevcut değil. Mecburen otomobili bırakıyorsunuz.(Spoiler harici işlemler için.)

http://www.spoylercenter.com/marka/11/mazda.html

Birde işin y.dışı ebay/aliexpress ve benzeri otomobil parçası aksesuarı satan yerleri var. Onlarda fa yok uyum sağladı, sağlamadı, düzgün satıcı, gümrük vergisi vs durum sıkıntıları var.

İşin özü sıkıntılı iş maalesef.

Hayırlısı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim ben araç için 10 bin lirayı gözden çıkardım , bu sadece body kitten ibaret değil , nasip olursa body kitten sonra air yaptırma niyetim var a dan z sine kadar en iyi şekilde  düzenlemek istiyorum benim ceylanı .Bahsettiğiniz gibi ebay da var ancak kargo parası üründen daha fazla ve yan etekler arka difizörü bulmak gerçekten çok zor . mayıs gibi bi İstanbul yapma niyetim var 2 haftalığına hem air yapan hem body kit yapabileceğim ve işçiliği iyi olan yerleri önceden öğrenmek istedim . Hayırlısı bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim bildiğim de İzmir'de Arzum Tuning var bir de facebook adresinden takip ettiğim kadarıyla Ankara'da Fibersan diye bir firma var güzel işler çıkarıyorlar. İstersen facebooktan bakıp yazışabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

11.03.2016 at 13:22, İlhan :

Bulunduğunuz şehirde bahsetmiş olduğunuz uygulamaları yaptırabilmek çok zor.

Başka şehirde yaptırmaya kalktığınızda da, zaman alacak bir işlem olacağı için sıkıntısı var.

İstanbul'da bu işi profesyonel olarak yapan yerler var. Ama kalıp, ölçü alınması için aracınızı bırakıyorsunuz. Minimum 2 günden başlayan süreçleri alıyor bu tip uygulamalar.

İstanbul'da bildiğim duyduğum yerler arasında burası var. Bende @EfeAksoy arkadaşım aracılığı ile spoiler yaptırmıştım. O çok beğendi çok memnun kaldı. Ben ise hiç beğenmemiştim malzeme kalitesini ve işçiliklerini. Komple marşpiyel vs yapıyorlar ama dediğim gibi ellerinde daha önce yapılmış bir araç olmadığı için kalıpları mevcut değil. Mecburen otomobili bırakıyorsunuz.(Spoiler harici işlemler için.)

http://www.spoylercenter.com/marka/11/mazda.html

Birde işin y.dışı ebay/aliexpress ve benzeri otomobil parçası aksesuarı satan yerleri var. Onlarda fa yok uyum sağladı, sağlamadı, düzgün satıcı, gümrük vergisi vs durum sıkıntıları var.

İşin özü sıkıntılı iş maalesef.

Hayırlısı olsun.

Abicim merhaba, yeni gördüm bildirimi..

Ben spoilercenter da yaptırmamıştım ki sen yanlış yere gitmişin :)

Ben endüstriyel tasarımcı Celal Yabuz ile çalışıyorum daha doğrusu çalışıyordum çünkü Mazda 3 ümü sattım :)

İsteyen arkadaşlarım için Celal'in Facebook linkini vereyim hızlı dönüyor kendisi. Ayrıca bizim kafada biri, Türkiye'deki ilk Supra'nın falan sahibi vs.. https://www.facebook.com/celal.yabuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...