Burak

Mazda Teknik Dökümanlar

Bu konuda 54 ileti var

eline sağlık

93 model 323 ün kini de bulabilir misin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

verdiğiniz link teki fotografta görünen araç  '99-2002 arası üretilen ve sadece ABD ye özel olarak üretilen 626lardan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

verdiğiniz link teki fotografta görünen araç  '99-2002 arası üretilen ve sadece ABD ye özel olarak üretilen 626lardan :)

dikkatsizlik kusura bakmayın eşşek kadar da yazıyomuş üstünde

"Mazda-626-1999-2002-Service-Manual" diye :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende bir dosya var exelde hazırlanmış,2002 modele kadar yaklaşık 2000 aracın teknik verileri var. ,dosya boyutu büyük olduğu için buraya koyamadım.isteyen olursa mail adresini versin göndereyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende bir dosya var exelde hazırlanmış,2002 modele kadar yaklaşık 2000 aracın teknik verileri var. ,dosya boyutu büyük olduğu için buraya koyamadım.isteyen olursa mail adresini versin göndereyim.

dostum 92 mazda 323 sedanında varsa ben alabilirim, mackarel123456@hotmail.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

dostum 92 mazda 323 sedanında varsa ben alabilirim, mackarel123456@hotmail.com

kardeş yukarıda ilk verdiğimde var 1990-1994 arası 323'ler "MAZDA 323PROTEGE 1990-1994" adı altında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kardeş yukarıda ilk verdiğimde var 1990-1994 arası 323'ler "MAZDA 323PROTEGE 1990-1994" adı altında

şimdi farkettim sağolasın  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yararlı olduysa ne mutlu :)

90-94 323 linki ölmüş

yeni link koyarmısın

ya da msn gönderirmisin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

mazda lantisin varsa rica etsem mezgeldek78@hotmail.com gönderirsen sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

http://www.onlinefreeebooks.net/automotive-machinery-power-equipment-ebooks/mazda/mazda-626-workshop-manual-pdf.html

arkadaşlar linki tıklayın  sayfayı biraz aşağıya indirin "Download free Mazda 626 Manual" yazan yerden indirebilirsiniz.

aracın inciğini cinciğini herşeyini gösteriyo.biraz ingilizce ve biraz teknik beceriyle arabanızın ustası olabilirsiniz O0..Ayrıca başka markalar içinde bir çok kaynak mevcut..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

90-94 323 linki ölmüş yeni koyarsanız sevinirim.Ya da msn de verebilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.