Jump to content

2016 Mazda Servis Bakım Kampanyası 1 - 19 Kasım

İlhan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

6 dakika önce, NeW3 :

var mı bizim memlektte iyi bir lastikçi?

Doğan rot balans hocam. Gideceğin zaman haberleşelim ararım ben. Ben de mazdanın lastikleri değişcem beraber de gideriz istersen

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, M.E.G :

Doğan rot balans hocam. Gideceğin zaman haberleşelim ararım ben. Ben de mazdanın lastikleri değişcem beraber gideriz istersen

teşekkür ederim o zaman ben sizden haber bekliyorum .

6 saat önce, İlhan :

2016 yılı Servis Sonbahar Kampanyası “1 - 19 Kasım” tarihleri arasında düzenlenecek olup. Bu tarih aralığında Yetkili Servislerden hizmet alacak, üç yaş ve altındaki araçlara %20, üç yaş üstündeki araçlara %30, parça, işçilik ve aksesuarda indirim verilecektir.

LQLEDj.jpg

Tüm haberi görüntüle

İlhan abi Erzurum'da bulunan servisi aradım senin yazdığının tam tersini söylediler. üç yaş altı %30 üç yaş üstü %20 servisin kendinden haberi yok :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Web sitesinden 11 Kasım için randevu talep ettim . Sanırım yarın numaram dan dönüş yaparlar . C.tesi sabahı Anadolu yakasından gidecek olan varsa beni alabilir mi (:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

14 saat önce, NeW3 :

İlhan abi Erzurum'da bulunan servisi aradım senin yazdığının tam tersini söylediler. üç yaş altı %30 üç yaş üstü %20 servisin kendinden haberi yok :)

Oda güzelmiş...Servise en çok ihtiyaç duyan otomobil yaşı ve km'si büyük otomobildir. Garantisi bitip sanayiye, özele kaçan müşteriyi ancak böyle büyük indirimle getirtebilirsin. Yukarıdaki Mazda'nın servis kampanyası broşürünü gönderseydin keşke haberdar olurlardı. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

42 dakika önce, İlhan :

Oda güzelmiş...Servise en çok ihtiyaç duyan otomobil yaşı ve km'si büyük otomobildir. Garantisi bitip sanayiye, özele kaçan müşteriyi ancak böyle büyük indirimle getirtebilirsin. Yukarıdaki Mazda'nın servis kampanyası broşürünü gönderseydin keşke haberdar olurlardı. :D

Günaydın abi bizim servis biraz enteresan önceki guzumu götürdüm arabanın köşelerinden baskı uygulayarak 4 amortisöründe değişmesi gerektiğini söyledi. Satarken baktırdık sıkıntı yok.

Teknolojinin  geldiği  son nokta :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

21 saat önce, NeW3 :

Emre servise gerekli bilgilendirme yapılmış olması lazım. İstersen tekrardan arayabilirsin. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

37 dakika önce, İlhan :

Emre servise gerekli bilgilendirme yapılmış olması lazım. İstersen tekrardan arayabilirsin. :)

Teşekkür ederim abi ben tekrar arayıp görüşeyim.

selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kışın bakımsız kaldık sanırım:) inşallah ocak sonu şubat başı bi kampanya daha patlatırlar :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, av.oguzhan :

Kışın bakımsız kaldık sanırım:) inşallah ocak sonu şubat başı bi kampanya daha patlatırlar :)

Moralini bozmak gibi olmasın ama, mümkün değil Oğuzhan. Belki ilkbaharda olabilir ama..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi, av.oguzhan :

Şimdi, av.oguzhan :

ben şimdi yapılan kampanyadan faydalanıp bahar için bir kampanya daha bekliyor olacağım. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi ne km ne süre hiçbir tutmuyor. 29 ocak 6 ay doluyor km 1500 oldu . Ama duruma göre aksesuar jant olayını düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, av.oguzhan :

Abi ne km ne süre hiçbir tutmuyor. 29 ocak 6 ay doluyor km 1500 oldu . Ama duruma göre aksesuar jant olayını düşünüyorum. 

6 Ay konusunda artık ısrarcı değiller kardeşim. 10 bin km / 1 yıl şeklinde yardımcı oluyorlar artık servisler. 

Aksesuar düşünüyorsan güzel fırsat kaçırma derim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar ilkbaharda kampanya beklemeyin bence. Ümit fakirin ekmeği ama 2 senedir yapmıyorlar, bu sene de pek ümitli değilim. Sonra neden diye sormayın, Burak demişti dersiniz ;) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@İlhan sen daha önce almıştın diye hatırlıyorum.

Şimdi ben bazı parçaları önceden satın alsam işçilik de yansıtılıyor mu, yoksa taktırırken mi yansıtılıyor ?

Mesela filtreleri alacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, s.halilduru :

@İlhan sen daha önce almıştın diye hatırlıyorum.

Şimdi ben bazı parçaları önceden satın alsam işçilik de yansıtılıyor mu, yoksa taktırırken mi yansıtılıyor ?

Mesela filtreleri alacağım.

ben de böyle bir şey yapmıştım geçen kampanyada. işçilikle birlikte satın almıştım malzemeleri, daha sonra gidip, işçilik falan ödemeden bakımımı yaptırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni yaptırdım 420 tl de para verdim motor yağı hava filtresi yağ filtresine

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...