BishgeN

1998 model 626 hava filtersi hakkında kısa bilgi???

Arkadaşlar 626 hava filtresi hakkında kısa bi bilgi verir misiniz?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler!!! :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

standart mı spor mu soruyorsun ?? ona göre cevap verelim  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

performance filtre tamamen maddiyat işi 40 liraya da var 300 liraya var

ben açık yed kullanıyorum ama cold air intake kiti olarak k&n ,pipercross,simota'dan en uygun olanını tavsiye ederim  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

performance filtre tamamen maddiyat işi 40 liraya da var 300 liraya var

ben açık yed kullanıyorum ama cold air intake kiti olarak k&n ,pipercross,simota'dan en uygun olanını tavsiye ederim  ;)

onları filan hep araştırdm ama tek sorun

hawa akış sensörü

bunun içinde tornacıya ihtiyaç war hawa filtresinin çıkışına parça yapması  gerekio we nerden bulacaz en uygun yapanını???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nerelerde araştırdın bunları.? torna ile niye bağlantı yapılacak.? Hava fitrenin uygun bir yere bağlantı noktası olarak mı veya sensör yerleşimi için mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resimdeki gibi direk uygulamada ara parçaya ihtiyaç olmayabilir filtre tipine göre

ama komple boruyu uzatıp kit yapılacaksa maslak sanayi ye araçla gidip uygun bir kit yaptırabilirsin

post-351-141695256896_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nerelerde araştırdın bunları.? torna ile niye bağlantı yapılacak.? Hava fitrenin uygun bir yere bağlantı noktası olarak mı veya sensör yerleşimi için mi?

göztepe sanayi,pendik sanayi,arabayla ilgili aklına gelebilecek heryerde fakat dediğim gibi akış sensörünün oraya bi parça gelmesi lazım

boru fazla uzadığı zamanda ses kesiliyo istenilen sonuca ulaşılmıyo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Maslak Atatürk sanayiye gitmeni tavsiye ederim.Direk bu işin uzmanlarına yani tuning shoplara.Orada sana daha iyi yardımcı olurlar.10 dakikalık iş aslında bu.Tabi hava çıkışı anormal bir yerde değil ise.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.