rido_35

Audi R8 V12 TDI

Ben beğendim  :) direksiyonu yine yamuk yapmışlar ama olsun idare ederiz  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne derseniz hoş olmamış mı? :eek:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamam guzel ama bunlar katolog resımlerı arabanın orjınalını bıkere caddede gormustum arka camdakı hava gırıslerı balatalarda kırmızı boyama,jantlar,ve hava gırıslerı bole deıldı ama yınede kusursuz bı araaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabanın dışı süper de motor olmamış :D 

düşünsenize benzinliğe giriyosun eleman soruyo  abi 100 oktanlık mı diye cevabı eurodizel olunca bütün karizma direk reset  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bıde su acıdan dusun adam dızelı alıo pompacıya sofor ıyı aksamlar dıo,pompacı saol abi diyene kadar adam gitmiş oluyo :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bi test edip kurtulmam lazım dizel antipatisinden  :D

şaka bi yana deli bir motor var arabada audi yi alkışlamak gerekir  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamam guzel ama bunlar katolog resımlerı arabanın orjınalını bıkere caddede gormustum arka camdakı hava gırıslerı balatalarda kırmızı boyama,jantlar,ve hava gırıslerı bole deıldı ama yınede kusursuz bı araaba

bu dizeli.. Benzinliden farklı bir tasarıma sahip. benzinlisini enson dün metrocity nin önünden geçerken gördüm ( yarısını gördüm :D Araya M2000 girdi görüntüyü bozdu :D )

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bunu da beğenmeyen olursa zaten .... :D :D

eeeeeeeeee :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

karıştırma fazla.. Buldun yine bi açık dimi :D

yok duruma göre begenmedim diyebilirimde :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben tıklamadım bile linkine, tıklasam da beğenmiyeceğimden eminim zaten, kabul, önyargılarım var...:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bunun vergisi ne kadar ? :D

bir mazda6 kadar felandır herhalde  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben tıklamadım bile linkine, tıklasam da beğenmiyeceğimden eminim zaten, kabul, önyargılarım var...:D

ne güzel bende begenmemiştim hadi bizim locamız hazır biz gidek muppet show a :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.