Jump to content

626 ya Mazda3 jantı nasıl olur sızce??

Guest kareem
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhabalar. 2001 model 626 ıcın ne zamandır bı jant arıodum. cıkma bı mazda3 jant takımı buldum herseyı orjınal duruo, cok dıkkat etmedım ama ıkısıde 5x114 olması lazım yanı uyar herhalde?? bıde takan varmı nası duruo aracta? tesekkurler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

10

• Gökhan

4

• Meriç

3

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Takan yok, ama benim gibi niyetlisi var. Bende bir ara niyetliydim. Benim bildiğim benimkine ve 98 kasalara uyduğu, ama sizinkine de olur gibi geliyor......

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda3 ün jantına hangisi daha çok benzer bilmiyorum ama aşağıdaki linkten bir benzerini bulup tahmini görüntüsünü görebilirsin ;

http://www.bmf-gmbh.de/cgi-bin/goodyear/fr_montage.pl?PKWNr=019C&pkwMarke=Mazda&pkwModell=626&Bild=ma26gfux&BildText=

cok hos bı sıte jant taktırmayı dusunen arkdslarıma da gosterıcem :) tesekkurler
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mazda3 un 15'' olanları varmıydı varsada HB lerınde vardır herhalde. ogrenmıs oldum :)

Mazda3 lerde Comfort modellerinde (sizinki Dynamic gördüğüm kadarı ile) 15" jant var. HB veya Sedan değil, Comfort veya Dynamic ayrımına göre değişiyor jant boyutu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

jantı bugun tuzladan aldık. 16'' olanından :) hemen denemek ıstıorm aslında ama yaza dogru takmak daha mantıklı gıbı, hem aracın daha uzerındekı lastıkler eskı sayılmaz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben bugun mazda6 da mazda3 jantı gordum küçük durmuş..

Benim arabadakinin Mazda3 jantından bir farkı yokki aynı boyut . Lastikler de aynı 205/55 R16..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

resimleri toplantılar baslıgının altına yüklemişsin.. üye galerileri başlıgının altında kendi galerini olusturup oraya yüklemelisin..

resimler bunlar bu arada;;

post-7-141695257141_thumb.jpg

post-7-141695257147_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...