Jump to content

2.Nesil Mazda 3 Sedana Lancer Spoileri Olur mu ?

kwon61
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaslar internette mitsubishi lancer spoilere gordum hosuma gitti spoiler mit012 mazdayada cok yakisacagini dusunuyorum fakat gel gelelim bu spoiler mazdaya monte edilebilir mi ? 

IMG_5841.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu konuyla ilgili bi paylaşım yapcam bulduğum zaman. Akşam saatlerinde dönüş yaparım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zevk meselesi tabi ama ben yakıştıramıyorum açıkçası. Öyle spoilera sahip aracın basınca gitmesi gerekli. Aliexpress de 2. nesile uygun spoiler lar var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.Nesil Sedan Mazda 3 için şöyle bir örnek kanat spoiler var. Açıkçası  aşağıdaki örneği bende beğenmedim. Lancer'ın spoileri daha şık kibar gözüküyor.

Lancer'in spoileri uyar mı ?

Birebir Ölçüleri bilmeden bunun yanıtını vermek mümkün değil. Bu arada bu spoileri yaptırdıktan sonra bagaj kapağı amortisörlerinizide değiştirmeniz lazım. Yapacağı ekstra ağırlıktan ötürü, bagaj kapağı açtığınızda düşüp kapanacaktır. Bunu ilk zaman yapmasa da, ilerleyen zamanda bu sorunla karşılaşmanız çok kuvvetli...

Şu konumuza da bir göz atabilirsiniz.

40393_ce8c1f6ace2cee5b95c977e71fd9930a7de0afd9.jpg

40395_7ec9e27fd11162fc45d38c31e57c427c6832042a.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forum üyelerimizden %100 oto programında yenilenen 2.nesil Mazda 3 Sedan. Buradaki videoda da spoiler gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bu videoyu 1-2 sene evvel gördüğümde çok sinirlenmiştim. şimdi dedim bir kere daha seyredeyim..:) yok abi gene sinirlendim..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç model sene olarak aynı olmayabilir temsili örnek olsun diye koydum fotoğrafı. Bu tarz ince bagaja yapışan arası boşluk olmayan spoilerlar sedana daha çok yakıştığını düşünüyorum. :D

Carbon-Fiber-Auto-Car-Styling-Rear-font-b-Lip-b-font-Spoiler-Wing-for-font-b.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

39 dakika önce, razumuhin :

abi bu videoyu 1-2 sene evvel gördüğümde çok sinirlenmiştim. şimdi dedim bir kere daha seyredeyim..:) yok abi gene sinirlendim..

Vallahi ben sinirlenmedim ama, hiç beğenmedim diyebilirim. Özellikle aracın içi facia olmuş. O güya deri koltuklar hem malzeme kalitesi hem işçilik çok ama çok vasat. Yine ve yeniden zevkler ve renkler meselesi diyebilirim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, İlhan :

Vallahi ben sinirlenmedim ama, hiç beğenmedim diyebilirim. Özellikle aracın içi facia olmuş. O güya deri koltuklar hem malzeme kalitesi hem işçilik çok ama çok vasat. Yine ve yeniden zevkler ve renkler meselesi diyebilirim. 

Kısacası mındar etmişler canım güzeli mazdayı. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya zevkten çok yapılan işin amatörlüğü tam bir faica.. 

her usta ayrı bir fantezi uygulamış güzelim mazda 3 e.

Bu işin bir koordinatörü olur designer olur vs vs..

Yapılan iş her ustanın kendi zevkine kalmış.. tek bir elden çıksa hadi dersin zevkler renkler tartışılmaz ama neyse inş. bir daha karşıma çıkmaz bu video :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

10 dakika önce, razumuhin :

ya zevkten çok yapılan işin amatörlüğü tam bir faica.. 

her usta ayrı bir fantezi uygulamış güzelim mazda 3 e.

Bu işin bir koordinatörü olur designer olur vs vs..

Yapılan iş her ustanın kendi zevkine kalmış.. tek bir elden çıksa hadi dersin zevkler renkler tartışılmaz ama neyse inş. bir daha karşıma çıkmaz bu video :)

+1

Aynen çok güzel bir gözlem..

Tek bir kişinin elinden çıkmalıydı..

Herkes başına buyruk bir şeyler tasarlayıp yapmışlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Programın adı %100 oto değil de %100 apaçi olsa daha yerinde olurmuş. Zevk meselesi diyeceğim ama diyemiyorum bi gülme geliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, İlhan :

Forum üyelerimizden %100 oto programında yenilenen 2.nesil Mazda 3 Sedan. Buradaki videoda da spoiler gözüküyor.

bende görmüştüm bu videoyu ve hep japonlardan uzak durmuştum :) abi arabanın ağzına tükürüyor gerçekten.Bu kadar kalitesiz ve zevksiz uygulama olabilir diye ''düşünüyorum''

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araba üstü kapaliyken daha güzel görünüyor :)) konuya gelirsek spoiler olmus ama bugun bitane lancerin bagaj olcusunu aldim en kisa yeri spoilerin yapistirildigi kisim 119 cm kendi aracimida olcecem eger uyarsa siparisini veriyorum.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vallahi merakla bekliyorum

14 saat önce, kwon61 :

Araba üstü kapaliyken daha güzel görünüyor :)) konuya gelirsek spoiler olmus ama bugun bitane lancerin bagaj olcusunu aldim en kisa yeri spoilerin yapistirildigi kisim 119 cm kendi aracimida olcecem eger uyarsa siparisini veriyorum.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

resmen facia bu video herif tamponu söküp atıyor ulan kaç para o tampon dingil ! ayrıca araç sahibinin de heyecandan uçması ayrı bir facia giriş gelişme sonuç FACİA !

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu resmini paylaştığım spoiler ile mazdanın bagaj ölçüsü birbirini tutuyor fakat bizim kasanın bagaj kavisliğinde bu spoiler nasıl durur gözüm seçemiyor. Burada çok araştırdım fakat Trabzon gibi bi yerde adamlara spoiler diyince egzoz ucu var? diyorlar... :) eğer İstanbul Ankara vb biri bulup bagaj üstüne koysa ve resim atsa büyük sevaba girer :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1 saat önce, kwon61 :

Bu resmini paylaştığım spoiler ile mazdanın bagaj ölçüsü birbirini tutuyor fakat bizim kasanın bagaj kavisliğinde bu spoiler nasıl durur gözüm seçemiyor. Burada çok araştırdım fakat Trabzon gibi bi yerde adamlara spoiler diyince egzoz ucu var? diyorlar... :) eğer İstanbul Ankara vb biri bulup bagaj üstüne koysa ve resim atsa büyük sevaba girer :))

Merhabalar, öncelikle konuyu ve sonucu ben de merak ettim.
Hızlıca sizin için Photoshop'da bir çalışma hazırladım. Fotoğraftaki perspektifler birbirini tutumuyor olsa da aklınızda az çok bir fikir oluşturur diye düşünüyorum...

Lancer-Spoyler.jpgmazda3-lancer-evo.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lancer ın evo su var da gözler alışmış..onun için güzel görünüyor... bu tarz spoiler yüksek beygirli araçlara takılmalı. Son süratı etkileyen, aerodinamiği bozan etkenler bunlar. Bir de 2. Nesil sedana ne yapsan yakışmıyor (marşpiyel hariç) :D 

Tabi zevk meselesi bu.... Bende de var aynı araçtan yanlış anlaşılmasın... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...