Jump to content

MazdaClubTR 10. Yılında Üyelerine Hediyelerle Teşekkür Ediyor

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar kurallar sadece en çok beğeni alan için değil dikkat ederseniz. Teknik konulardaki tekil beğenilerin de bir ağırlığı var. Sabah liste güncellenecek o zaman açıklarız.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ilk başlıktaki durumu ben mi yanlış okuyup anlıyorum acaba :D Bu ayın kazananı belli bir puan alacak önümüzde ki 4 aylık süreçte de bu devam edecek. Yoksa bu ay listeye giren forumdaşlarda hediye alacak mı :D @Burak abi net olarak bir açıklayabilir misin ? 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

9 dakika önce, SafaTR :

ilk başlıktaki durumu ben mi yanlış okuyup anlıyorum acaba :D Bu ayın kazananı belli bir puan alacak önümüzde ki 4 aylık süreçte de bu devam edecek. Yoksa bu ay listeye giren forumdaşlarda hediye alacak mı :D @Burak abi net olarak bir açıklayabilir misin ? 

Her ay üçer kişi hediye kazanacak.

1 hediye 10. Yıl Albümünden haftasonu Mazda MX 5 testi hediyesi

Son olarak da 5 ayın birincisi içinden anket ile seçilecek kişi de periyodik bakım hakkı kazanacak. 

Toplam 17 hediye ( şimdilik ;) )

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

18 dakika önce, Burak :

Her ay üçer kişi hediye kazanacak.

1 hediye 10. Yıl Albümünden haftasonu Mazda MX 5 testi hediyesi

Son olarak da 5 ayın birincisi içinden anket ile seçilecek kişi de periyodik bakım hakkı kazanacak. 

Toplam 17 hediye ( şimdilik ;) )

Ben 5 ayın sonunda toplanan puanlarla sıralama yapılacak diye anladım yazıyı ilk 3 hediye 5 ayın sonunda topladığımız puanlarla verilecek sandım :D Enteresan oldu şimdi :D 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...

Değerli üyelerimiz.

Ocak ayında yaptığımız bu duyuruda belirttiğimiz tüm hediyelerin sahiplerini belirlemiş ve sizlere bu yıllar boyunca verdiğiniz desteğe ufak da olsa bir karşılık vermiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Geçen 5 ay süresince emek verip katkıda bulunan ve neticesinde üyelerin beğenilerini toplayıp potaya giren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum ama 2 kişiden özellikle bahsetmeden geçemeyeceğim. @Zealot ve @Tarahumara . Eğer kurallar izin verse muhtemelen tüm aylarda bu iki arkadaşımızı 1 veya ikinci görüyor olacaktık. Neyse ki başta böyle bir durum olmasına karşın aynı hediyeyi bir daha vermemeyi kararlaştırdık da başka arkadaşlar hediye kazanma şansı elde etti :) .

Son anketin de bu iki arkadaşımız arasında geçeceği belli idi ki son ana kadar zaten beraber idiler. Lakin son anda gelen oy ile Ömer hediyenin sahibi oldu. Tekrar hayırlı olsun diyorum.

Buradan elde ettiğimiz tecrübe ve gördüğü ilgi bize bundan sonrasında da benzer hediyeleri vermemiz için motivasyon sağladı. Önümüzdeki dönemlerde bunları geliştirerek uygulamayı arzu ediyoruz. 

Umarım daha nice yıllarca paylaşım, dostluk ve beraberlik içinde ulaşırız.

Hepinize sonsuz teşekkürler

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...