Jump to content

Yedek parça sitesi

Burak
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Son günlerde billboardlarda sıkça gördüğüm bir site var otostart.com. Mazdalar için fazla bir parça yok ama aradığımız parça orada yoksa sorabiliyormuşuz.

Ben LCD ekranımı (GJ6E-66-EV0) sordum bakalım ne cevap ya da ne fiyat verecekler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

çok fazla yardımı olacagını sanmıyorum en azından bizimkiler için ama  323 vs modellerin parçası bulunur belki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Makyajlıya fren balatası bile yokmuş....:D

olmasın zaten bitmio balataları 50 binden önce deişmicek görün bakın :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Anlaşılan buradan birşey çıkmayacak. Gönderdikleri cevap..

Talep ettiğiniz parçalar şu anda stoklarımızda mevcut değildir. Eksik

ürünlerimiz için çalışmalarımız son sürat devam etmektedir.

Saygılarımızla

otostart.com

Müşteri Hizmetleri

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mrb.formda yeniyim.banada otomatik jikle müşürü lazım birde ön cam çıtaları.arabam 94 model mazda 323 1.6 glx hatchback.

yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler

yakup

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

mrb.formda yeniyim.banada otomatik jikle müşürü lazım birde ön cam çıtaları.arabam 94 model mazda 323 1.6 glx hatchback.

yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler

yakup

Allah yardımcın olsun. İst.'da olsan Bostancı Sanayide halledilirdi ama bu parçaları bulman zor. Benim arabadaki çıtanın biri uçmuştu otobanda, fibercide buldum 20 ytl. idi (orj. 120 ytl ve siparişle). Jikle içinde iyi bir karbüratörcü bul ve ona söktür, güzelce temizlet, yayları, contaları, kelebekleri değiştirt belki o zaman sorun kalmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yedek parca almak icin ben yurtdisinda www.rockauto.com kullaniyordum amerikan sahibiylen

Mazda icin de parcalari var.

Ama orada 2000 motor olmadigi icin ozellikle motor ile ilgili parcalarda sorun yasanabilir diye dusunuyorum.

Ama basarili bir site.Turkiyede de boyle olur umarim bu siteler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...