doğan

Tampon, Karlık ve Tampon Uzatma Tavsiyesi

Bu konuda 25 ileti var

merhaba yakın tarihde bir 323 sedan aldım siyah bu araba son derece sade bir spoyler yapmışlar ama hiç de hoş değiş tofaş şahin spoylerinde oynayarak yapmışlar şimdi ben bu araca bir ön tampon yan karlıklar ve arka tamponda uzatma (açıları ve şekli hiç bozulmadan) düşünüyorum. sizce nasıl olur?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

model yılını belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz  O0

edit: bu günlerde okuduğumu idrak edemiyorum herhalde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

modelini belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz  O0

Modelini derken, model yılını mı soruyosun Halilim İbrahimim, çünkü arkadaş modelini yazmış... ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi bu aralar bende idrak yolları enfeksiyonu var tanışma konusunda Burak abi model sormuştu aklımda öyle kalmış yıl diye tekrar model sormuşum  :-[

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi bu aralar bende idrak yolları enfeksiyonu var tanışma konusunda Burak abi model sormuştu aklımda öyle kalmış yıl diye tekrar model sormuşum  :-[

Modelide yılıda (arkadaşınki değil :) ) senin k.peğin olsun Halilim Kardeşim... :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Walla bu durumda Çorumun veya civar illerin iyi bir fiberci ustasını bulman gerek. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

var sağlam fiberci var ama bir sorun var ben aracın temel çizgilerini bozmak istemiyorum yani bir subaru istemiyorum :D motor için elimden gelen herşeyi yaptım o konuda hiç sorun yok ama varsa alışıldık olmadık ön ve arka tampon modeli varmı elinizde resim olarak.

http://www.grandprixgroup.com/gpi/magtunedby/13/mitsu/DSCN2003.jpg bu linkdeki ön tampon çok hoşuma gitti ama aklımdada şöyle bir fikir var opel vectra ön tampon dilini (alt uzantısını B kasalardaki) entegre etmek gibi:D saçma olabilir ama ölçüleri tutuyor çok küçük birkaç işlem gerektiriyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

model yılını belirtirsen daha iyi yardımcı olabiliriz  O0

edit: bu günlerde okuduğumu idrak edemiyorum herhalde :D

anladığım kadarıyla sedan diyorsun. benim arabadan olması lazım. kısaca bady kıt yapmayı düşünüyormuşsun. sana söyle bir önerim var. usta bir bady kıt yapmadıktan sonra asla orjinal tamponları oynatma derim. o spoiler'i de sök at.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam benim aklımdada spoileri sökmek var body olayını araştırdım biraz beni aşacak gibi duruyor :D mali açıdan spoilerle ilgilide aklıma mükemmel bir fikir geldi onuda en kısa zamanda faliyete geçiricem teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

durun ben size bi sedan bodykitli gösterecem az bekleyin :D bulursam resimlerini :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

daha bakan olmamış bu arabaya :D bi de yardım isterler :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gerçekten araba güzel olmuş,benimde sedanım var 93 model,tanponlar pek iyi durumda değil bende yapmayı düşünğyorum bişeyler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim once on lastikleri degismem ve tablalari ve fisekleri de elden gecirtmem lazim.. araba dansoz gibi yollarda masallah  da Allah'tan soforlugum iyi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.