Jump to content

Audi A3 Cabrio

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Audi A3’ün üstü açılıyor ve makyajlanıyor

BMW 1 serisi üstü açık modeli çıktıktan sonra Audi de A3’ün “Cabrio” modelini üretmeye karar verdi. Kırmızı kanvas tavanlı araç güney Fransa’da görüntülenmiş. Üstü açık modelin, makyajlanan diğer A3 modelleri ile beraber, önümüzdeki sene, ilkbahar gibi düzenlenen Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenmesi bekleniyor.

Makyajın yeni farlar, tamponlar, panjurdan oluşması muhtemel. Seriye 10 beygir daha güçlü, 150 beygir gücünde 1.4 TSI motor da eklenecek.

post-19-141695258518_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Evet kıymayın bana çoluğum çocuğum var :D

bişi olmaz sana yada ver selim paşaya telefonu o konussun Helin bloke olur o zaman :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben de diyorum niye yüzüm kızarıyo saat 9 buçuk gibi diyorum..Birileri beni çekiştiriyomuş meğersem :D

Oraya gelince zaten benim burdaki hikayelerimi dinlemekten fenalık geçirceksiniz.. Zaten çooook özlicem burayı artık buluşmalarda sabahtan akşama kadar burayı anlatırım.. Size bişey yapmam ama beni dinlemek zorunda bırakırım sizi :D :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

:D en güzel işkenceyi çektircem sizeeee :D bmw nin deri koltuklarının  nasıl kaygan olduğunu, emniyet kemerinin arabanın kapısı apandığı anda biiung diye nasıl öne geldiğini, navigasyon sisteminin nasıl çalıştığını, aracın üstünün nasıl açıldığını ve saçlarının uçuşarak gittiğini, kapıları anahtarla açtığın anda farların da yandığını, kapı açma kollarının altında ışık olduğunu ve daha neler neler anlatacam size :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...