Jump to content

Xenon Bakıyorum

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar önümüzdeki haftalarda bebeğime xenon taktırmayı düşünüyorum ankarada xenon taktırabileceğim neresi var hangi markayı tercih etmeliyim kaç kelvin tercih etmeliyim fiyatı ne civarda olur uzunlarada taktırmalımıyım taktırırsam fiyat ne olur..kısacası xenon hakkında pek bir bilgim yok..aydınlatırsanız sevinirim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

mesela e bay de şunları getirsek

http://motors.shop.ebay.com/_Car-Truck-Parts-Accessories__xenon-mazda-3_W0QQPartType8182f47ZLighting3efaa72cQQMake247a0eZMazda46b0043QQ_nkwZxenonQ20mazdaQ203QQ_fxdZ1QQ_ptasZ1

orada 35 dolarlık olanlar var sorun yaratırlar mı?bazılarının satıcıları yüzde 98 positif görübüyor..bu xenonların sorunsuz olduğu anlamına mı geliyor..eğer öyleyse toplamda 100 ytl gibi bir rakama xenon alınabiliyor mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

kargo dahil 99 dolara ki xenon 25 dolardı, sisler için getirttim gümrükte sorun cıkmadı kapıma kadarda geldi şu an sorunsuz çalışıyor maşallah ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent abi peki kaç günde geliyor  almayı düşünüyorum da  ;)

7-14 gün arası geliyor aldıgım atıcıyı tavsiye ederim link veriri alacagın zaman söyle bana
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

tamamdır abi şuan bir piyasa araştırması içindeyim bakalım elim ne kadar uzun

yaklaşık 130 liraya mal olur herhalde dışardan getirdiğimde  O0

bakalım burda kaça bulacağım  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

tamamdır abi şuan bir piyasa araştırması içindeyim bakalım elim ne kadar uzun

yaklaşık 130 liraya mal olur herhalde dışardan getirdiğimde  O0

bakalım burda kaça bulacağım  :tey:

99 dollar işte çarp kaça çıkıyosa :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi senle bi xenon sipariş toplantısı mı yapsak acaba  :tey:

internet üzerinden alışveriş işini hiç anlamam doğru düzgün bir ingilazcam yok  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bülent bana bir sis lanbası söyle.Sana bırakıyorum.Beni uğraştırma şimdi,zaten heriflerle kanka olmuşsun.Neyse ücreti sana havale ederim.Bak söz arabana bir daha laf söylemiyeceğim  :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi senle bi xenon sipariş toplantısı mı yapsak acaba  :tey:

internet üzerinden alışveriş işini hiç anlamam doğru düzgün bir ingilazcam yok  :D

gel bi gün halledelim ;) hem ögreteyim sana
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

işler kesat biraz para kazanayım toplantı yaparız arada bi de mangal çıkarabiliriz belki :D

mangal olayını yaza dek kapadım ben :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...