Guest helin

Klasik Arabalar

Bu konuda 76 ileti var

Ben de burda boş gezmiyorum, sırf sizlere iyi hizmet verebilmek, sizleri yurtdışındaki gelişmelerden de haberdar edebilmek için gecemi gündüzüme katıp bilgi toplamaya, fuarları öğrenmeye ve elimden geldiğimce dur durak bilemksizin (öff yeter ya, çok uzattım :D ) katılmaya çalışıyorum..

İşte şimdi burda da bir çalışmamın ürünlerini göreceksiniz. Viyana teknik müzede "Chromejuwelen" adı altında sergilenen klasik araçlar sergisinden ilk görüntüler :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim egzozlarımla dalga geçiyodıunuz... buyrun 6 çıkışlı egzoz :D

post-0-141695258546_thumb.jpg

post-0-14169525855_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşte benim favorimmmm..... bayıldım yaaaa...zaten imparatorluğun özel aracıymış

post-0-141695258589_thumb.jpg

post-0-141695258593_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birincisi bi önceki resimdeki aracın devamı.. ikinicisi de mercedes...

post-0-141695258597_thumb.jpg

post-0-141695258602_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birincisi yine mercedes 300 slr.. egzoz çıkışları nasıl ama.. modifiyelerimizde fikir verebilir :D

İKinicisi de Porsche

post-0-141695258618_thumb.jpg

post-0-141695258632_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim arabayıda mazdaclub ın istanbuldaki tek HB i diye böyle havaya asarlar kim bilir:P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim arabayıda mazdaclub ın istanbuldaki tek HB i diye böyle havaya asarlar kim bilir:P

bi sürü hb varda hepsi hatasını bildiginden susuyo bi sen hb die yırtınıyon  :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sayemde bu forumda istanbulda olanlar bi ilk gördü, büyüzden beni baş göz etmeniz gerek ama nerde sahip çıkan, işte böyleleri yüzüden avucumuzdakileri kaybediyoruz..:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sayemde bu forumda istanbulda olanlar bi ilk gördü, büyüzden beni baş göz etmeniz gerek ama nerde sahip çıkan, işte böyleleri yüzüden avucumuzdakileri kaybediyoruz..:)

baş göz eder yuvanı yaparız biz senin üzülme >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oraya astıkları spor araba ermancım, station wagon değil :D

hahahaahah  :D :D :2funny: :2funny: :2funny::clap: :clap: :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

oraya astıkları spor araba ermancım, station wagon değil :D

niye hb ler sport diye geciyo peki?? :D ya cok raatım varya istediginiz sekilde istediginiz kadar sedancıyla satasın ne derseniz diin cürütmeye hazırım :D bi insan konuya bu kadar mı hakim olur kahretsin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.