Jump to content

Sahte ve gerçek MTEC Xenon arasındaki farklar

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yani daha ne kadar var ? :D

480 gayme lazım. :tey: Taktıracaksan D1 taktır diğer Mtec arıza veriyor ve çok şikayet varmış.

Zaten bizim guzulara yeni d1 takıyorlar elektronic tesisatdan dolayı mecburmuş.Ama riske girip 370'de verebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

480 gayme lazım. :tey: Taktıracaksan D1 taktır diğer Mtec arıza veriyor ve çok şikayet varmış.

Zaten bizim guzulara yeni d1 takıyorlar elektronic tesisatdan dolayı mecburmuş.Ama riske girip 370'de verebilirsin.

D1 ne yahu
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Balast sigara kutusundan daha küçük ve electronik ve lamba arıza uyarısı hassas olan araçlara uygulanıyor.Özel mercekli araçlara uygun.

bizim araclarda servisin dediğine göre arıza uyarısı gibi bişey olmamış daha şimdiye dek...
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Yalnız Barış, senin gönderdiğin resimlere bakılırsa buradaki sahte MTEC.. :)

Barışın gönderdiklerine bakılırsa benim mtec bayisinden alınanlarda sahte o reklam bana cok inandırıcı gelmedi ;)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda servisi hangisini takıyorsa onu taktırın, 2 yıl garantili, başına ekşiyeceğiniz adamın adresi belli olsun, benim bi tanesi tutkluk yapıyordu, ara sıra yanmıyordu, komple değiştirdiler sorgusuz sualsiz anında, yalnız tampon sökülüyor bu iş için onu anlamış değilim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...