Jump to content

Mazda 323 Denge Çubuğu

Guest budu06
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g

323 BG için denge çubuğu dediğin şey kule gergisiyse işin çok zor.

benimde bir sorum var arkadaşlar

323 1,5 family için en uygun fiyatlı amortisör nerede bulabilrim saygılarımla

ben 3 gün önce İzmit'te japon parçacısına sormuştum arka amortisörleri. Tanesine 45ytl dedi (normalde 55'e satıyorlarmış ahbap işi fiyat kırdı) fakat gazlı değil yan sanayi yağlı amortisörler benim sorduklarım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...
Guest sedemirkan

amortisor dedinde aklıma geldi abi 2 hafta önce benim 323hb arka amortisorleri tamır ettirdim en ufak bir cukurda ve yuksek zemınde tıs tıs edıyo sanki 403 mercedes bu normalmidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, Ankara'da makul bir fiyata, denge çubuğu bulabileceğim bir satıcı

biliyor musunuz?

ankara da nası tunıng shop olmaz ya???tunıng turkıye dergısını arkasında yazıyo onlar ben bı bakıyım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet buldum ankara da tamı tamına 22 tane tunıng shop var tunıng turkıye dergısının arkasında yazıyo bı sayısını alırsan  ordan bakabılırsın bu arada bı sey sorcam bu tunıng turkıye dergısınde forumları da lıstelemıs nıye bızım forum yok annamadım???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

denge çubuğu derken kule gergisimi yoksa viraj denge çubuğumu?viraj denge çubuğu ise ben alttakım parçalarının orj. takılmasından yana kullanıyorum oyumu yani servise sor :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

denge çubuğu derken kule gergisimi yoksa viraj denge çubuğumu?viraj denge çubuğu ise ben alttakım parçalarının orj. takılmasından yana kullanıyorum oyumu yani servise sor :)

yanlış hatırlamıyorsam kule gergisi arıyordu Oğuzhan.

yani bulunabilmesi pek mümkün olmayan birşeydi :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

araç karbüratörlümü enjeksiyonlumu zaten karbüratörlüyse istediğiniz parça takılması çok zor enjeksiyonlu olsada bulmak çok zor yurt dışında almanyada olsak hurdacıda bile buluruz ama işte imkanlar :) ebaydan gelmezmi acaba bide oraya bakın derim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yanlış hatırlamıyorsam kule gergisi arıyordu Oğuzhan.

yani bulunabilmesi pek mümkün olmayan birşeydi :(

malesef abi benim üye olduğum 323bg forumu var alman forumu adamların mütiş imkanları var görsen :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

malesef abi benim üye olduğum 323bg forumu var alman forumu adamların mütiş imkanları var görsen :(

Evt ya cok imreniyorum adamlara araclarını kendıleri tamır ediyorlar garajlarında sanayiye gıdende var tabi 323F siteside cok ii resimlere baktım bi tertemiz araclar cizik yok biz burda ugrasalım duralım :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...