baileys

Mazda3 10.000 bakımı

Bu konuda 40 ileti var

Kızım 10 bin bakımına girdi, standart şeyler yapıldı, bu arada benim vuruntu sensöründen dolayı lamba yanıyordu arabada, vuruntu sensörü garantiden değişti. Böylece çıktık işte, mutluyuz  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun mutluluğunuzun devamını dilerim  :tey:  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
:) 170 YTL ye ufak bi iskontoyla çıktık, sensör garantiden değişti zaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim kızım seninkinden daha güzel ama :D

Hah, şahin mi benden güzel olcak, sen git tofaşlarla takıl

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hah, şahin mi benden güzel olcak, sen git tofaşlarla takıl

sen öldün helin direk ankaraya geliyor istanbulu pas gecip :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Helin Ankaraya gitmese bile Efe  F1 e gelecek :D

Efe ya bileti sat ya da birkaç body guard tut :D Bittin sen :D

Not: Benden yardım bekleme :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Not: Benden yardım bekleme :D

Senden iyi bady guart dediğinden olurdu ama  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vuruntu sensörü de neymiş? İlk defa duyuyorum, kıçımızın altına da mı sensör koyuyor bunlar? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vuruntu sensörü de neymiş? İlk defa duyuyorum, kıçımızın altına da mı sensör koyuyor bunlar? :)

Tek bilmeyen ben değilmişim ama bir anda oktan tartışmalarındaki vuruntu geldi aklıma ona yarayan birşeyse biz o tartışmayı neden yaptık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Haa o vuruntu, benim aklıma alt takımların vuruntusu falan gelmişti...:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Helin e ben hep diyorum ki, o camdaki stickerlari sökene kadar ben o arabaya tofaş muamelesi yapıcam, zaten bu aralar baya bi göklerde bindiği arabalar yüzünden. Türkiye gerçekleriyle karşılaşıcağı anı sabırsızlıkla bekliyorum. Yok efendim koltuk ısıtmasız arabaya nasıl binilirmiş... Neyse bi dönsün ben o zaman gülücem.

Vuruntu sensörü diye bir parça varmış sahiden. Hatta ilginçtir bilgisayara bağlandığında 1. vuruntu sensörü olarak görünüyor ama aldığım bilgiye göre bunun ikincisi fln yok :). Değişmesi için manifoltun sökülmesi gerekti, onun içinde bi gece araba soğudu serviste. Ne işe yaradığını ben de bilmiyorum ama zannersem benzinde su fln olduğunda yanıyo herhalde. Tolga Abi ayrıntılı bi bilgi verir sanırım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Helin e ben hep diyorum ki, o camdaki stickerlari sökene kadar ben o arabaya tofaş muamelesi yapıcam, zaten bu aralar baya bi göklerde bindiği arabalar yüzünden. Türkiye gerçekleriyle karşılaşıcağı anı sabırsızlıkla bekliyorum. Yok efendim koltuk ısıtmasız arabaya nasıl binilirmiş... Neyse bi dönsün ben o zaman gülücem.

senin dilin çok uzadı ama bişey demicem... kıskançlıktan çatllıyoooosun dimiiiiiii :D kıskançlığına veriyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayatımda boyunca rengarenk yapıştırmalı bi şahinim olsun istemiştim, inanamıyorum kahretsin, çatladım kıskançlıktan

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ondan bahsetmediğimi biliyosuuuunnnn.. işine gelmiyo tabi itiraf etmek kıskançlıktan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bi söyle neyini kıskancam allasen, bi tane şey bul tek laf eden ne olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

her gün bindiğim arabayı kıskanmıyo musunnnnn... çatlıyosunnn hem deeee :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.