Jump to content

Mazda3 10.000 bakımı

baileys
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kızım 10 bin bakımına girdi, standart şeyler yapıldı, bu arada benim vuruntu sensöründen dolayı lamba yanıyordu arabada, vuruntu sensörü garantiden değişti. Böylece çıktık işte, mutluyuz  :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Vuruntu sensörü de neymiş? İlk defa duyuyorum, kıçımızın altına da mı sensör koyuyor bunlar? :)

Tek bilmeyen ben değilmişim ama bir anda oktan tartışmalarındaki vuruntu geldi aklıma ona yarayan birşeyse biz o tartışmayı neden yaptık :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Helin e ben hep diyorum ki, o camdaki stickerlari sökene kadar ben o arabaya tofaş muamelesi yapıcam, zaten bu aralar baya bi göklerde bindiği arabalar yüzünden. Türkiye gerçekleriyle karşılaşıcağı anı sabırsızlıkla bekliyorum. Yok efendim koltuk ısıtmasız arabaya nasıl binilirmiş... Neyse bi dönsün ben o zaman gülücem.

Vuruntu sensörü diye bir parça varmış sahiden. Hatta ilginçtir bilgisayara bağlandığında 1. vuruntu sensörü olarak görünüyor ama aldığım bilgiye göre bunun ikincisi fln yok :). Değişmesi için manifoltun sökülmesi gerekti, onun içinde bi gece araba soğudu serviste. Ne işe yaradığını ben de bilmiyorum ama zannersem benzinde su fln olduğunda yanıyo herhalde. Tolga Abi ayrıntılı bi bilgi verir sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Helin e ben hep diyorum ki, o camdaki stickerlari sökene kadar ben o arabaya tofaş muamelesi yapıcam, zaten bu aralar baya bi göklerde bindiği arabalar yüzünden. Türkiye gerçekleriyle karşılaşıcağı anı sabırsızlıkla bekliyorum. Yok efendim koltuk ısıtmasız arabaya nasıl binilirmiş... Neyse bi dönsün ben o zaman gülücem.

senin dilin çok uzadı ama bişey demicem... kıskançlıktan çatllıyoooosun dimiiiiiii :D kıskançlığına veriyorum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayatımda boyunca rengarenk yapıştırmalı bi şahinim olsun istemiştim, inanamıyorum kahretsin, çatladım kıskançlıktan

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...