Jump to content

Beyaz ışık yardımı??

Limpony
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

uzun farlarımı ve sisleri beyaz ışık yapmak ıstıyorum... sisler h 11 ve internette satısı var fakat uzunlar hb3 kodlu ve 9005 gıbı baska bır koduda var emın olamadıgımdan bılen bır arkadas varsa yardım edebılırmı sisler 20 ytl cıvarı buldum (çifti) uzunlar ıcın kod ve varsa ınternet satısı adres yardımı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bakayım ama uygulayan var dıye duydum

Uygulayan var. Hatta sise xenon bile takan var hemde toplamda 100$ a ama beyaz ışık olduğunda siste sisfarlarını yaktığın zaman önün duvara dönüyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

xenon mutlak daha guzel ama ucuz yoldan beyaz ısık versın dıye cok sırıtıyorlar cunku uzun yapınca sapsarı oluyor hertaraf xenon yanında kotu duruyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

xenon mutlak daha guzel ama ucuz yoldan beyaz ısık versın dıye cok sırıtıyorlar cunku uzun yapınca sapsarı oluyor hertaraf xenon yanında kotu duruyor

abi sana bir tavsiyede buluncam ben arabaya xenon takcaktım fakat arada sırada uzun yol yaptığı için takmadım sisler beyaz ampul taktım fakat hafif sarımsı yanıyo ama akşam bir şey anlaşılmıyor hatta siste gayet güzel görünüyor etraf :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi sana bir tavsiyede buluncam ben arabaya xenon takcaktım fakat arada sırada uzun yol yaptığı için takmadım sisler beyaz ampul taktım fakat hafif sarımsı yanıyo ama akşam bir şey anlaşılmıyor hatta siste gayet güzel görünüyor etraf :)

su taktıgın lambaları ne kadara aldın bır de nerede bulunuyor yazarsan sevınırım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...