NeBiAnd

Küçük şirin arabalar

en son resimdeki carrera gt baya hoşuma gitti  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bizim kerata için verdim bi tane sipariş bunlardan. 8) Sıkıldım diyor baba servis ile gitmekten hem havam olur dedi.Yanlız jantları değiştiririz dedim Bülent amcana verecem onları düğün hediyesi olarak. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bizim kerata için verdim bi tane sipariş bunlardan. 8) Sıkıldım diyor baba servis ile gitmekten hem havam olur dedi.Yanlız jantları değiştiririz dedim Bülent amcana verecem onları düğün hediyesi olarak. :D

18 inçleri takarsın yakama :D :D senin oğlana şöför lazım  kendisi yolda giderken bile ders çalışmayı tercih eder diye düşünüyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

buda benim kücük şirin guzu :D adı kerata :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

irfan güzel guzu güle güle kullan  :nazar:

bence üzerindeki stckerleri sök :D  siteninki,lerini yapıştır  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

saol, bizim stickerlar uyarsa niye olmasında uymaz sanmıyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çamurluk için ufak yapılacak  olanı uydurursun yanlamasına  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

stickerlar bi gelsinde yapıstırırız yaf orası kolay 8:) gerci buna yapıstırasıya kadar okulun duragına yapıstırırım daa fazla iş görür :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

i buna yapıstırasıya kadar okulun duragına yapıstırırım daa fazla iş görür :D

Efferim, bak ne güzel yaratıcı fikirler çıkıyor düşününce....:D Herkesi bu yönde çaba harcamaya bekliyoruss....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.