Anıl

Selülitli arabalar

hiç dikkatinizi çektimi bilmiyorum daha çok koyu arabalarda yan açıyla kapı  kaportasına baktığıız zaman portakal kabuğu görünümü oluyor.sanki selülitli bir görünü sözkonusu.geçenlerde bi arkadaş arabasının çamurluğunu boyattı.boyanan arabalarda daha belirgin oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi genelde o olay metalik arabalarda oluyor boyacı ustasının boya tabancasını kullanırken ki hareketlerinden kaynaklanıyor benim bildiğim çözümü yok ama yarın bizim şirketteki boyacı arkadaşlara danışıp doğru bir bilgi veririm  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Portakal kabuğu değide böyle dalgalanmalar olduğunu bende fark ettim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence bu dalgalanmalar kaportanın bombelerinden kaynaklanıyor,ama portakal kabuğu şekli usta hatası  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Doktor sen kalpçi değil miydin? Para orda diye plastik cerrahiye mi geçtin? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Doktor sen kalpçi değil miydin? Para orda diye plastik cerrahiye mi geçtin? :D

otarafta işimiz yok abi.biliyosuki estetikte kimseyi tatmin etmek mümkün değil.jennifer lpez kalçası ister sonra büyük oldu der.uğraşılır mı bu tiplerle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlla ki kadınlarla uğraşmak şart değil canım, erkeklerde de dert çok bu devirde....:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ters ışıktır dimi selman abi!

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlla ki kadınlarla uğraşmak şart değil canım, erkeklerde de dert çok bu devirde....:)

abi ona çare yok zaten. :666:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Walla bence Mücahitin dediği gibi usta hatası vardır.Astar,boya iyi değildir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zannedersem şu boya kusma yapıyor filan diyorlar öyle bişey olmuştur o kaportada...benim arabamda da yağmur yağdığı zaman kızamık geçiriyodu arabamın ön çamurluk yoğurt lekesi gibi beyaz beyaz benekler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi genelde o olay metalik arabalarda oluyor boyacı ustasının boya tabancasını kullanırken ki hareketlerinden kaynaklanıyor benim bildiğim....

Çok mantıklı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vodafone reklamı gibi oldu :D

Sayın üye, digiturk harici reklamlara izin vermiyoruz... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sayın üye, digiturk harici reklamlara izin vermiyoruz... :D

Aferin :D Testten geçtin :D ama baş harfini büyük yazmamışsın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aferin :D Testten geçtin :D ama baş harfini büyük yazmamışsın :D

Dikkatini çekeceğini bildiğim için özellikle küçük harfle yazdım, hatta önce büyük harf yazdım sonra sildim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aslında marka olarak komple büyüktür öyle yazsaydın o zaman daha büyük aferin alacaktın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bence bu dalgalanmalar kaportanın bombelerinden kaynaklanıyor,ama portakal kabuğu şekli usta hatası  :)

kesinlikle usta hatası zaten öyle boya atan adamada ne diye usta derler oda garip ya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.