mdbilgen

Motor Işığı (2003)

benım 323 2003 model sedan arabam war.sıze bısey danısmak ıstıyorum.2 ay once aracımın motor ısıgı yandı ve servıse gıttım bobınlerın arızalı oldugu soylendı.bobınler degıstı.daha sonra bobınlerın arızalı oldugu sırada katalıtık konvektor yanmıs.katalıtıkte degıstı.fakat arabamın motor ısıgı sonmedı.2 aydır ızmırde gıtmedıgım servıs kalmadı ve hıcbırı bu sorunu cozemedı.servıslerde bilgisayardan ısıgı sonduruolar ama 80 km yol yaptıgımda ısık tekrar yanıyor oksıjen sensorlerı arızalı olabılr dıolar ama kesın bısey dıyemıolar.oksıjen sensorude tanesı 418 ytl.yanı 800 ytllık rıske atıolar benı ne yapmalıyım bana yardımcı olursan cok sevınırım sımdıden tesekkurler saygılarımla....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok dolaşmışsınız, anlaşılan dolaşmaktan sıkılmışsınız kesin çare istiyorsunuz..

İzmir'de bizim Dündar Usta'mız var.. Pınarbaşı'nda.. Japon Car Servis diye.. Bence oraya göster.. Dündar Abi çok deneyimli Mazda konusunda.. İzmir'deki arkadaşlar tarif ederler yerini..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gıtmedıgım yer kalmadı gercekten dedıgınız ustanın tam adresını bılıomusunuz acaba

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İrfan tarif eder şimdi.. ben tan yerini bilemiyorum maalesef :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Telefon : 0(232) 282 20 40

ACİL: 0 535 279 11 11

japoncarservis@hotmail.com

ADRES: 677/ 48 sk. no : 34 gediz- BUCA / İZMİR

BUCA ESNAF ve SANATKARLAR SAN. SİT. ( OTOKENT YANI)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Web sitesi de var ama unutmuşum adresini, orada şema olacaktı....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sevgili arkadaşlar

biliyorsunuz yeni mazdacıyım sorularım ile sizleride sıkmak istemiyorum ama kime danışacağımki sizler varken.

benim 99 familyam da katalitik varmıdır ve polen flitresi varmıdır biliyorsanız yazın lütfen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

deneme yanılma en iyis,i aynısından bul bahsedilen parçaları değiştir. yada dündar hoca en iyi çare...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

motor ışığı yani motor ikaz lambası büyük bir olasılıkla vuruntu sensöründen yapıyor olabilir mazdada çalıştığım yıllarda 2003 kasa 323 lerde çok raslanan bir olaydı benzinden veya bobinlerden dolayı bozuluyordu vuruntu sensörü değişirse sorun kalmaz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.