Jump to content

Jantı nikelaj nasıl yaparım?

sercan_ozcimen
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mrh. arkadaşlar. aracıma yeni 15 inc jant taktım fakat jantta değişiklik yapmak istiyorum. jant gri renk boyalı ,bunu nikelaj kaplama yapabilirmiyim acaba,veya farklı bir öneriniz varmı? aracım s.kahve renkte araç rengine mi boyatsam acaba. Bana bu konuda yardımcı olurmusunuz? ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ankarada jant tamıratı ve boyayı hasar durumuna göre 300 500 arası yapıyorlar ama sana tavsiyem boyatma derım ojınal kalsın jant boyandığı zaman aracı tamamlayacak diğer modifiyelerıde yapman gerkecek ama ne amaçla yaptıracğını bılmedığım için bılemıyorum

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ankarada jant tamıratı ve boyayı hasar durumuna göre 300 500 arası yapıyorlar ama sana tavsiyem boyatma derım ojınal kalsın jant boyandığı zaman aracı tamamlayacak diğer modifiyelerıde yapman gerkecek ama ne amaçla yaptıracğını bılmedığım için bılemıyorum

Ama jantlar çok cizilmiş boya veya bakım istiyor. nasıl birşey yapayım?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben bundan aylar once okumustum vatan caddesınde bıyer krom bıle kaplıyodu ama saglıklı olmuo dıe bılıodm,ama jant boyamam ıslemını tavsıye edıolar,onuda aynı yer yapıodu,arac kahveyse kesınlıkleee koyu sarı dıorm :) subaru jantlarının az koyusu kahverengıye yakını yıkılırrrr valla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

öncelikle jant üzerindeki kaplama sökülmeli ve kaplanan kromun adam gibi bişey olması için krom kaplama öncesinde nikel yada bakır kaplanmalı vs vs uzun bi iş jantın askıya temas eden yüzeyleri kaplama almaz paranıza yazık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

... jantın askıya temas eden yüzeyleri kaplama almaz paranıza yazık

Tambur da yapsak olmaz mı kankaaaaaaaa :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dolapta krom yapılmaz benim bildigim  ;)

Benim bildiğimde yapılmaz, hem zaten janta göre bi tambura göre havuz baya sağlam bişey olur. :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Jant boyamayı kaça yapıyolar bilen var mı fiyat olaraktan bi arkadaşım siyah boyatmayı düşünüyor... :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Jant boyamayı kaça yapıyolar bilen var mı fiyat olaraktan bi arkadaşım siyah boyatmayı düşünüyor... :)

Bu soruya en iyi cevabı Bülocan verebilir. :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bu soruya en iyi cevabı Bülocan verebilir. :)

nerden bileyim ben kanka hiç jant boyatmadımki bi kere çizikleri kapamak amaçlı boya attım kenarlarına o kadar :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nerden bileyim ben kanka hiç jant boyatmadımki bi kere çizikleri kapamak amaçlı boya attım kenarlarına o kadar :D :D

Pardon ya unuttum, dükkanı Galvano San. Sitesinde (Not:Türkiye nin kaplama konusunda nerdeyse kalbinin attığı sitedir) olan bendim. :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Pardon ya unuttum, dükkanı Galvano San. Sitesinde (Not:Türkiye nin kaplama konusunda nerdeyse kalbinin attığı sitedir) olan bendim. :D

kanka soru jant boyama kaça çıkar kaplama değil :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...