Jump to content

Mazda Practica 323 Planı

Guest smallishzulu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest smallishzulu

Herkese selam,

Foruma yeni katıldım. 98 senesinden beri practica sahibiyim. Bazı değişiklikler düşünüyorum. Sizlerin deneyiminden ve bilgisinden yararlanmak istiyorum.

1. Öncelikle arabaya sıralı enjeksiyon taktıracağım. 4 enjeksiyon noktası olduğu için 1500 YTL fiyat verdiler. İzmir de yaşıyorum. İstanbul fiyatları nedir bilmiyorum.

2. 14 jant 55 yanak lastik tartıracağım. Bunun için jantlar ve 4 dört lastik için 1100 YTL fiyat aldım. Marka GoodYear All season lastik için.

3. Arabayı cabrio yaptırmak istiyorum. Üstünü komple açacağım fiyat bilginiz var mı? İstanbulda yapan var mı acaba? Bir de randımanı etkiler mi?

4. Arabayı body kit alıp yeniden boyatacağım. Mazda Practica 323 için Body kit önerebilir misiniz? Fiyatlar nasıl? Boya ne kadar tutar? Arabada hiç bir çürük yok. Boya ucuz tutar dediler. Yine istanbulda yer önerebilir misiniz?

Sevgiler ve teşekkürler

Ali KIZIL

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest smallishzulu

Cabrio yu ruhsata işletmek zormuş, şu an aldığım bilgi itibariyle.

Bir de practica için klima fiyatı bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1. aldığın fiyat ortalama bi fiyat istanbulda en düşük 1000 ytl ye olur

2.15 inç jant takarsan daha hoş durur  aldığın fiyat iyi  ;)

3.bence aracın orjinalliğini hiç bozma kalsın öyle  ;)

4.komple body kit yaklaşık 2500 ytl tutar diye hayırlıyorum ama fazlada olabilir  :)

bunlar için maslak sanayi sitesine gidip araştırma yapabilirsin  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

lastik ve jant ı ii arstırırsan hesaplı secenekler cıkar ortaya mesela ben sıfıra yakın kumho 15inc 185/55 lastik dezent jant çıkma olarak 600 e 10 taksitle almıstım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest smallishzulu

Arkadaşlar yorumlar ve cevaplar için teşekkürler şimdiden.

Halil, 2500 YTL'ye boya dahil mi?

Cabrio güzel olur bence ya KT Auto Styling bir çalışma yapacak, 3D modeli alabilirsem koyarım buraya.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim verdiğim fiyat kaba taslak senin yapmak isteğin bir kit varsa o daha pahalı veya ucuz  olabilir

bu tür işlemlerde araçla gidip fiyat almak daha iyi  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok şey istemişin gerçekten. bu dediklerini yaptıktan sonra ortaya harika birşey çıkacağını şimdiden hayal ediyorum. bana göre söylediğin lastik ve jant veya diğer masraflar pahalı. daha uygun yaptırabilirsin.

ayrıca aracın orjinalliğini bozma derim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence biraz fantazi olmuş.Yanlış anlaşılmasın bu kadar para verip sonra berbat bir şey ortaya çıkabilir.Madem cabrio araba istiyorsun o zaman yapıcak olduğun masrafı üstüne koy,arabayıda sat orjinal bir araba al.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...