Guest ilkem07

Mazda 323 HB Sinyal Kolu Nerden Bulabilirim

Merhaba arkadaşlar aracımın sinyal kolu bozuk kısa yakmıyor farları kapattığımda gösterge ve park ışıkları yanık kalıyor bu sorun sinyal kolundanmış lütfen yardım edin , ikinci el yada yan sanayi sinyal kolunu nerede bulabilirim , orjinali takım halinde 700 küsür çok pahalı , yardımlarınızı bekliyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yardım eden yok heralde 2 haftadır ce3vap alamadım yinede sağolun...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankarada japon oto parçacılarına baktınız mı olabilir belki ikinci el bulmak için çıkmacılara bakmanız gerekir  O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benımde sag kol da kendıne dogru cekınce su atmıyordu cama

ben soktum ve ıcınde bulunan bır parça vardı plastık o kırılmıstı ugrastım başka seyler yapıstırdım ve hallettım muhtemel senın de bır parcası kırılmıstır

eger elın yatkınsa sokmesı kolay ugrasırsan kendın sorunu cozebılırsın yada cıkma bulacaksın ama o da bıraz zorlar senı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilkem çıkma arıyosan ostimde yıldız sanayi sitesi var oraya uğra orda var gimat oto pazarının önünden devam ediyosun ostime gelince solunda kalıyor sıfır istersende şaşmaz da var bir yer fiyatları diğer parçacılara göre daha uygun adresi istersen şu an kartı yanımda değil yazamıyorum istersen hafta içi msj at yazayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar aracımın komple elektirik sisteminde bir sorun var heralde ne sinyal çalışıyor ne elektirikli aynalar , parklar ve gösterge ışıkları sürekli yanık kalıyor , komple elektirik sistemini yaptıracağım bildiğiniz bir yer varmı , iyi bir elektirik ustası falan?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

istanbula gelmen lazım var usta :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süper bir usta buldum ankarada yıldız sanayide elektirik arızalarında bir numara arabada sase varmıs ,elektrik tesisatı yeniden yapıldı simdi fabrika çıkışlı gibi oldu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu tür referans olabileceğiniz usta bilgilerini de yedek parçacılar gibi bir yerlerde toplasak iyi olur aslında. Servise gitmeyenler için iyi bir rehber olur..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu tür referans olabileceğiniz usta bilgilerini de yedek parçacılar gibi bir yerlerde toplasak iyi olur aslında. Servise gitmeyenler için iyi bir rehber olur..

çok göreceli bir durum değil mi?

sana göre iyi olan usta bana göre kötü olabilir. sonra millet birbirini yemesin bu ne biçim ustaymış böyle diye :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok göreceli bir durum değil mi?

sana göre iyi olan usta bana göre kötü olabilir. sonra millet birbirini yemesin bu ne biçim ustaymış böyle diye :D

Evet göreceli ama azlığını da göz önüne alırsak böyle bir liste belki birilerinin işine yarayabilir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Süper bir usta buldum ankarada yıldız sanayide elektirik arızalarında bir numara arabada sase varmıs ,elektrik tesisatı yeniden yapıldı simdi fabrika çıkışlı gibi oldu.

slm olaki tekrar sorun yaşıyacak olursanız sinyal kolunun çıkma ama saglam orjinal zaten yan sanayisi yok aklınızda bulunsun 170 ytl fiyatı  tabi biraz daha üstelersem 150 ytl ye alabilirim aklınızda  bulunsun .. işallah sorun çıkarmazda  ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.